Tahminleriyle Ünlenen Analist, Bitcoin’in Sıradaki 2 Seviyesini Verdi!

Tahminleriyle Ünlenen Analist, Bitcoin’in Sıradaki 2 Seviyesini Verdi!

Bitcoin 2022’de zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve şimdiden yılın başından beri yaklaşık %20 düştü. Geleneksel finans piyasaları da S&P500’ün 1 Ocak’tan bu yana %12,5 oranında değer kaybetmesiyle, tarihlerindeki en kötü başlangıçlardan birini yaşadı. Bununla birlikte IntoTheBlock verilerine göre Bitcoin yeni bir rekor kırarken, Türk kripto para piyasasında Bozokcoin takma adıyla tanınan bir analist, Twitter hesabından 148 bin takipçisine BTC için tahminlerini paylaştı.

Analistin Bitcoin için hedefleri

Basın zamanında, Bitcoin Şubat ayında oluşan geniş aralıkta hareket ediyor ve Kriptoks.com olarak da haberlerimizde yer verdiğimiz üzere, satın alma gücü eksikliği ve çoğu yatırımcının kararsızlığı şu anda Bitcoin’in aralığı kırmasını engelliyor. Bozokcoin takma isimli analist, paylaşımında Bitcoin için iki hedef belirtiyor:

BTC’nin tekrar 39 bin doları zorlaması ama öncesinde haftalık kapanışı 38 bin dolar altında gerçekleşmesinin kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Düşecek algısı oluşması için yapıldı. Son oluşuma baktığım zaman 3.7500 üzerinde kalıcı olduğu sürece ilk hedefin önce 4.0500 sonra 4.2500 olmasını bekliyorum.

Bitcoin bir rekor daha kırdı

Bitcoin, kripto para piyasasının toparlanmasının ortasında bir rekor daha kırdı. IntoTheBlock raporlarına göre, lider kripto holding adreslerin sayısı yaklaşık 40 milyon ile bir rekor kırdı. Karşılaştırma için, Cardano gibi ağların yalnızca 3,5 milyon adresi olduğunu hatırlatalım.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.