Standard Chartered 3 Altcoin Belirledi: Bomba Tahmin Yaptı!

Standard Chartered 3 Altcoin Belirledi: Bomba Tahmin Yaptı!

Lider altcoin Ethereum’un sonunda 35.000 dolara yükselebileceğini söyleyen bir kripto araştırma direktörü, en sevdiği 2 altcoin’i paylaşıyor ve kriptoyu 1999’da teknoloji hisseleriyle karşılaştırmanın aslında bir iltifat olmasının nedenini açıklıyor.

“Kripto paralar için arka planım çok, çok olumlu”

Standard Chartered’ın kripto araştırma başkanı Geoffrey Kendrick, kripto paraların 1990’ların sonlarında teknoloji hisse senetlerine oldukça benzer göründüğünü söylüyor. 2000’deki kötü şöhretli teknoloji balonunun sonunda patladığının farkında olmasına rağmen Kendrick, “Bunu kullanmıyorum çünkü 2000’de teknoloji patladı, fakat daha ziyade pazarın büyüklüğü, pazarın gelişimi benzer” diyor. Kendrick şöyle devam ediyor:

O zamanlar teknolojide gördüğümüz aşırı fiyat hareketini ve katılımı gerçekten görmedik. Bu yüzden daha çok kullanıcı sayısı hakkında düşünüyorum. Ve 1999’daki kripto varlıkları, adresleri ve internet kullanıcılarının sayısı arasında çok doğrudan geçişler var. Aslında, küresel nüfusun payı açısından neredeyse tam olarak birikiyor.

Bir çöküşle bitmeyen bir kripto patlaması, dijital varlıklar için şimdiye kadar kasvetli bir yılın ardından, uzaydaki yatırımcılar için hoş bir gelişme olacaktır. Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, Bitcoin ve Ethereum, bugüne kadar sırasıyla %18 ve %23 düştü. Ancak Kendrick daha uzun bir zaman çizelgesine odaklanıyor ve şu açıklamayı yapıyor:

Beş ya da on yılı ileri sararsak, burada çok, çok yapıcı bir zemin var. Ve örneğin Ethereum gibi şeylerdeki kullanım durumları henüz tam olarak gerçekleşmedi bile. Dolayısıyla arka planım çok, çok olumlu.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.