Son Düşüşü Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Son Düşüşü Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Popüler bir kripto para birimi stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC)’in yükseliş ivmesini koruyamamasına rağmen BTC’de hala yükselişte olduğunu söylüyor. Ayrıca bir balinanın alım emirlerine dikkat çekiyor. İşte Credible Crypto’nun piyasa değeri ile en büyük kripto para birimine yönelik yorumları…

Credible Crypto: Bitcoin için hiçbir şey değişmedi

Credible ismiyle tanınan analist, 323.100 Twitter takipçisine, son fiyat hareketinin hafta içi “gürültüsü” olarak kabul edilebileceğini belirterek Bitcoin için “hiçbir şeyin değişmediğini” söylüyor. Analist, düşüş yaşamasıyla gündeme gelen BTC için aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Hiçbir şey değişmedi. Sondan 2’ye kadar olan yeşil ve son kırmızı daire, haftalık seviyemizin üstündeki/altındaki hafta içi hareketin örnekleridir, ancak teyit etmek için bir kapanış olmadan hiçbir şey ifade etmez. Mavi seviyenin altına doğru inilirse görüşümü değiştirebilirim, ama şimdilik bunun için bir sebep yok.

Analist: Boğaların harekete geçmesi gerek

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere 1 Nisan’da Bitcoin 47.000 dolara yakın işlem görürken Credible, rallisine devam etmeden önce 40.000 dolara geri çekileceğini tahmin etmişti. Kripto stratejisti, geçtiğimiz gün BTC’nin 39.788 dolara düşmesi nedeniyle, Bitcoin boğalarının herhangi bir ivmeyi sürdürmek için yakında bir hamle yapması gerektiğini söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Haftalık mum bizim haftalık seviyemizde kapandı, bu nedenle seviye kapanış bazında tutuldu, ancak fazla bir yükseliş tepkisi görmedi ve şu anda aşağıda işlem görüyor. Kısa/orta vadeli yükselişi sürdürmek için 38-39 bin dolar arasında sıçramalı ve bir sonraki kapanış için haftalık bölgenin üzerine çıkmalı.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.