Son Dakika: Binance Bu 5 Altcoin’i Delist Ediyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 5 altcoin projesini delist ediyor. Borsa platformundan BCD, CND, MTH, NCASH ve YOYO’yu çıkartacağını duyurdu. Delist haberinin ardından altcoin fiyatları çakıldı. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Dev Bitcoin borsası Binance, 5 altcoin projesini delist ediyor!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 5 altcoin projesini delist ediyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance‘de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. Bu incelemeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulundururuz.  En son incelemelerimize dayanarak, 08.03.2022 tarihinde aşağıdaki tokenler için tüm ticaret çiftlerinde alım satımı kaldırmaya ve durdurmaya karar verdik: Bitcoin Diamond (BCD), Cindicator (CND), Monetha (MTH), Nitro Network (NCASH) ve YOYOW (YOYO). Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Binance açıklamalarının devamında delist edilen kripto paralarla ilgili önemli detaylara dikkat çekti:

Kaldırılan tam ticaret çiftleri şunlardır: BCD/BTC, CND/BTC, MTH/BTC, NCASH/ETH ve YOYO/BTC.Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun.09.03.2022 tarihinden sonra bu tokenler hesabınıza yatırılmayacaktır.Bu kripto paraların ve altcoin projelerinin Binance’den çekilmesi, 09.06.2022 tarihine kadar desteklenmeye devam edilecek.

Binance bu kripto paraları neden delist etti?

Binance bu altcoin projelerini neden delist ettiğini de açıkladı ve değerlendirmede dikkate aldığı faktörleri sıraladı:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.