Son Çöküşü de Bilen Efsane: Bitcoin’in Sıradaki Seviyesi Bu!

Son Çöküşü de Bilen Efsane: Bitcoin’in Sıradaki Seviyesi Bu!

Son Bitcoin çöküşünü bilen efsanevi kripto analisti Peter Brandt, Bitcoin’in 20 bin dolardan yeni alıcılar bulacağını söyledi.

Peter Brandt, Bitcoin için 20.000 doların güçlü olduğunu söylüyor

Yerinde tahminleri nedeniyle, Peter Brandt’ın adı son zamanlarda kripto manşetlerinde yer aldı. Son zamanlarda, Ethereum’un 1.000 dolara ulaşacağını doğru tahmin etti. Ardından Peter, 13 bin dolara işaret ederek Bitcoin’de tamamen düşüşe geçti. Son birkaç gündeki piyasa olayları, Bitcoin’in hedefine doğru ilerlediğini gösteriyor.

Şimdi, başka bir analitik tweet paylaştı. Bu sefer, Bitcoin’in önceki 2017 ATH’sinin yeniden test edilebileceğini iddia ediyor. Şu anda Bitcoin, 2017 ATH’den yaklaşık 1.000 dolar daha yukarıda, 21,348.89 dolardan işlem görüyor.

Önceki ATH’nin yeniden testi

Peter Brandt, bu seviyi tekrar test etmenin şu anda Bitcoin için iyi bir şey olacağını söylüyor. Analiste göre, düşüşün tersine dönmesi için bir şans olacak ve muhtemelen bir boğa koşusuna neden olacak. Özellikle piyasa aylardır serbest düşüşteyken, birçok yatırımcı boğa koşusunu bekliyor. Ayrıca, Bitcoin tüm piyasayı kendisiyle birlikte sürükleme eğilimindedir. Bu da diğer kripto paraların yatırımcıları için avantajlı olacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.