Son Çöküşü Bilen Analist: Bu Altcoin’den Uzak Durun! Çakılacak

Son Çöküşü Bilen Analist: Bu Altcoin’den Uzak Durun! Çakılacak

Son çöküşü bilen kripto analisti, yatırımcıları bir altcoin hakkında uyarıyor. Ona göre, Ağustos ayından bu yana %330’un üzerinde yükselen bu kripto paranın fiyatı yakında çökecek. Analist ayrıca bunun dışında 4 kripto para birimi için de düşüş beklediğini paylaştı. İşte ayrıntılar…

“Bu altcoin büyük bir çöküş yaşayacak”

Crypto Capo olarak bilinen takma adlı analist, 510,000 Twitter takipçisine konuştu. Capo, stablecoin ihraççısı Terra’nın (LUNA) yeniden markalaşan versiyonu olan Terra Classic’in kötü bir proje olduğunu söyledi. Ardından, yatırımcılara bu altcoin projesinden uzak durmaları konusunda bir uyarı yayınladı. Ayrıca, LUNC’u bir dolandırıcılık olarak tanımladı:

“Sence yine kaç kişi LUNC dolandırıcılığına kanıyor? Benim tavsiyem: ondan uzak durun.”

LUNA, stabilcoin’inin ABD dolarına sabitliği kaybetmesinin ardından Mayıs ayında çöktü. Böylece 2021’in önde gelen altcoin projesi, fiyatının %99,9’undan fazlasını kaybetti. Capo’nun çizelgelerine göre, LUNC önümüzdeki günlerde büyük bir çöküş yaşayacak. Kripto para, şu anda 0,000439 dolara hareket ediyor, gün içinde %16,46 düşüş yaşadı. Ancak Ağustos ayının başından bu yana %337 gibi büyük bir artış kaydetti.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.