SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

Finans şirketi SoFi Technologies’in CEO’su Anthony Noto, ailesinin altcoin yatırımı yaptığını paylaşmadan önce kripto piyasasının neden tehlikeli olduğunu tartıştı. Ayrıca, Blockchain teknolojisinin faydalarını görmezden gelen işletmelerin “geride kalma” riskinin olduğu konusunda da uyardı. Noto’nun CNBC röportajının öne çıkan başlıklarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik…

Noto ailesi bu altcoin projelerini satın alıyor

Noto, CNBC’ye verdiği demeçte “ailecek Bitcoin ile ilgileniyoruz” dedi ve hangi altcoin projelerini tercih ettiklerini paylaştı:

Bitcoin, Ethereum ve daha belirsiz ve benzersiz diğer kripto para birimlerine sahibiz, ancak portföyümüzün çok küçük bir yüzdesini oluşturuyorlar.

Yukarıdaki açıklama, CNBC’den Andrew Ross Sorkin’in Los Angeles’taki SoFi Stadyumu’nun dışındaki CEO’ya Coinbase ve FTX gibi önde gelen kripto borsalarının reklamlara milyonlarca dolar harcaması nedeniyle “Crypto Bowl” olarak adlandırılan büyük oyun hakkında ne düşündüğünü sorgulamasının ardından geldi. Noto, röportajın ilerleyen kısımlarında kripto piyasasının yüksek volatilitesini kabul ettiği, kendi platformunun ayrıcalıklarına değindi:

SoFi’de kripto para satın aldığınızda, bunun önemli bir volatiliteye sahip test edilmemiş bir emtia olduğu konusunda sizi her zaman uyarıyoruz… Gerçek bu. Ancak, harika bir teknolojik platform. Yüksek riskli bir şeye para yatırmak için bir şans.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.