Sıcak Tahminler: DOGE, BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT!

Sıcak Tahminler: DOGE, BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT!

Kriptoks.com olarak bu yazımızda, analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE ve DOT kripto paraları hakkındaki tahminlerine yer vereceğiz. Analistin tahminlerinin gerçekleşmesinin kesin olmadığını ve her yatırımcının kendi araştırmasını yapmakla sorumlu olduğunu dikkatlerinize sunmak isteriz.

BTC tahminleri

Bitcoin ivme kaybediyor gibi görünüyor ve altcoinler duruyor, ancak boğaların kilit destek seviyelerini elinde tutması, kısa bir duraklamadan sonra rallinin devam edeceğine işaret edebilir. ABD Merkez Bankası’nın sıkılaşma döngüsüne ve son jeopolitik gelişmelere ilişkin spekülasyonlar, kısa vadeli traderlar tarafından panik satışına neden olmuş olabilir. Glassnode’dan yapılan analiz, Kasım 2021’in zirvesine yakın Bitcoin (BTC) satın alan traderların son iki buçuk ayda pozisyonlarını tasfiye ettiğini ileri sürdü. Talep daha yüksek seviyelerde bozulmadan kalacak mı ve toparlanma önümüzdeki birkaç gün içinde daha da uzayabilir mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC/USDT. Bitcoin‘in toparlanması, 45.821 dolar ile yükselen kanalın direnç çizgisi arasındaki genel direnç bölgesine ulaştı. Ayıların bölgeyi güçlü bir şekilde savunması bekleniyor. 20 günlük üstel hareketli ortalama (40.797dolar) (EMA) yükselmeye başladı ve göreceli güç endeksi (RSI) pozitif bölgede, bu da alıcılar için bir avantaj olduğunu gösteriyor. Boğalar 20 günlük EMA’da bir sonraki düşüşü durdurursa, kanalın üzerinde bir kırılma olasılığını artıracaktır. Bu olursa, analiste göre BTC/USDT çifti 52.088 dolara yükselebilir.

Bitcoin (BTC)’in takipçileri ETH ve BNB tahminleri

ETH/USDT. Ether (ETH), 28 Şubat’ta 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (2.860 dolar) üzerinde kırıldı ve kapandı, bu da boğaların geri dönüş yapmaya çalıştığını gösteriyor. Hareketli ortalamalar yükseliş geçişini tamamlamaya yakın ve RSI pozitif bölgede, bu da en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA’dan (2.824 dolar) geri dönerse, boğaların her küçük düşüşte alım yaptığını gösterecek. ETH/USDT çifti daha sonra simetrik üçgen deseninin direnç çizgisine yükselebilir. Ayıların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması muhtemel ancak boğalar bu bariyeri aşarsa, parite yeni bir yükseliş trendi başlatabilir.

BNB/USDT. BNB, 1 Mart’ta 50 günlük SMA’nın (406 dolar) üzerine çıktı ancak mum çubuğundaki uzun fitil, daha yüksek seviyelerde satış olduğunu gösteriyor. Boğalar, 2 Mart’ta fiyatı tekrar 50 günlük SMA’nın üzerine itti ancak daha yüksek seviyeleri sürdürmek için mücadele ediyor. onun, ayıların 50 günlük SMA’yı savunmaya çalıştığını gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden düşerse ancak 20 günlük EMA’nın (391 dolar) altına düşmezse, boğaların düşüşlerde alım yaptığını gösterir. Bu, bir kırılma ve 50 günlük SMA’nın üzerinde kapanma beklentilerini artıracak. Bu olursa, BNB/USDT çifti 445 dolardan genel dirence yükselebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.