Sıcak Gelişme: Tether’ler Çekilirken, Borsalara Bitcoin Yağıyor!

Sıcak Gelişme: Tether’ler Çekilirken, Borsalara Bitcoin Yağıyor!

Glassnode verilerine göre, 7 Nisan’da borsalardan yaklaşık 406,8 milyon dolar ayrıldığından Bitcoin çıkışlarında ani bir artış görüldü. Whale Alert tarafından gün içinde tespit edilen işlemlerde yüz milyonlarca USDT borsalardan ayrılıyor ve balinalar borsalara Bitcoin yığıyor. İşte beklenenler…

USDT para çekme işlemleri artarken, borsalara büyük bir Bitcoin akışı var

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz son 24 saat içinde Bitcoin balina aktivitesinde önemli bir artış oldu. Önemli borsalara önemli miktarda Bitcoin akışı ve USDT çıkışı olduğu için, değişimin tamamen olumlu olmayacağına dair korkular var. Balina izleyicisi Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre, borsalardan USDT çıkışı gerçekleşirken yerine BTC giriyor. İşlemlerden birinde dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase’e yaklaşık 10.000 BTC gönderildi.

Benzer şekilde Binance, bir dizi işlemde milyonlarca USDT’yi boşalttı. Bir işlemde 130 milyon USDT’nin üzerinde transfer yapılırken, iki ayrı işlemde 125 milyon ve 126 milyon USDT alındı; her üç işlem de altı saat içinde gerçekleşti.

🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 131,029,636 #USDT (131,029,636 USD) transferred from #Binance to unknown wallethttps://t.co/l3w0f1vCbk

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.