SHIB, DOGE Değil: Devasa Balinalar, Bu 2 Altcoin’den Alıyor!

SHIB, DOGE Değil: Devasa Balinalar, Bu 2 Altcoin’den Alıyor!

17 Ocak’ın balina hareketleri, büyük cüzdanların SHIB veya DOGE yerine iki altcoin projesinden biriktirdiğini gösteriyor. Kriptoks.com olarak WhaleStats ve Whale Alert verilerini aktarıyoruz.

Balinalar DOGE yerine bu altcoin projesinden satın alıyor

WhaleStats tarafından tespit edilen bir dizi işleme göre, devasa bir Ethereum balinası 2,26 milyon adet Polygon (MATIC) satın aldı. İşlemler 1.14 ve 1.12 milyon olmak üzere iki postada gerçekleşti. Balina böylece, Blockchain veri platformu WhaleStats sıralamasında 160’dan 154. sıraya yükseldi.

Balina cüzdanın %82.6’sını Ethereum (ETH) oluşturuyor. Polygon (MATIC) 8.6 milyon dolar ile %3.77’lik paya sahip. Cüzdanda 2.6 milyon dolar değerinde 107.725 adet Chainlink’de (LINK) bulunuyor. MATIC için ayrıntılara gelince, token şu anda en büyük 1.000 ETH balinası tarafından tutulan altcoin projeleri arasında 8.sırada yer alıyor. Shiba Inu (SHIB) ise 3.sırada.

Devasa miktarda MATIC, Binance borsasından ayrıldı

Whale Alert tarafından sağlanan diğer verilere göre, gün içinde iki anonim Binance cüzdanından toplam 3.888.851 MATIC çekildi. Bu miktar fiat cinsinde 9,339,739 dolar gibi devasa bir rakamdır.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.