SHIB, DOGE, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

SHIB, DOGE, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Kripto analisti Rakesh Upadhyay, başta Bitcoin (BTC) olmak üzere, SHIB, DOGE, ETH ve diğer altcoin’lerin ara sıra bir rahatlama rallisi yaptığını, ancak teknik analizin hakim eğilimin bir süre daha ayı eğiliminde kalacağını gösterdiğini belirtiyor. Bitcoin ve altcoinler son dip seviyelerinin altına düşebilir mi yoksa boğalar destekleri başarılı bir şekilde savunabilecek mi? Bunu öğrenmek için analist önde gelen 10 kripto parayı ele alıyor. Biz de kendi anlatımıyla Rakesh Upadhyay’ın analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

BTC, ETH, SHIB ve altcoin’lere genel bir bakış

Kriptoks.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin’in (BTC) piyasalarla sıkı korelasyonu, özellikle ABD hisse senedi piyasaları sağlam bir ayı trendinde kaldığı için, devam ediyor. Dow Jones Endüstriyel Ortalaması, sekizinci ardışık negatif haftasında yolda ve S&P 500, ayı piyasası bölgesine dalmaya yakın.

Celsius (CEL) CEO’su Alex Mashinsky, Wall Street’teki açığa satış yapanların kripto şirketlerinde “short’la ve yok et’ için herhangi bir zayıflık aradığına inanıyor. Mashinsky, Terra’yı (LUNA) çökertmek ve Tether (USDT) ile Maker’ı (MKR) ve Celsius dahil ‘birçok diğer şirketi’ istikrarsızlaştırmaya çalışmakla ‘Wall Street’in Köpekbalıkları’nı suçladı.

Ayı piyasaları, kısa vadede sancılı olsa da, uzun vadeli yatırımcılar için iyi satın alma fırsatları olma eğiliminde. Ancak, bir sonraki boğa koşusu başladığında, tüm kripto paraların eski ihtişamlarına geri dönmeyeceğini hatırlamak önemli.

Her boğa piyasasının genellikle yeni bir lider grubu vardır. Bu nedenle, traderlar, geride kalanları satın almak yerine piyasaya liderlik eden kripto para birimlerini belirlemeye çalışmalıdır. Nic Carter, her şeyin geri dönmeyeceğini ve “bazı şeyler kalıcı olarak ölür” derken bunu çok güzel ifade ediyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.