SHIB, DOGE, Bitcoin, ETH ve XRP: Bu Seviyeler Bekleniyor!

SHIB, DOGE, Bitcoin, ETH ve XRP: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Fxsteet analisti Akash Girimath, SHIB için önemli tahminlerde bulunurken, başka bir Fxstreet analisti Filip L. Bitcoin, Doge, ETH ve XRP konusunda çarpıcı açıklamalarda bulunuyor. Kriptoks.com olarak bu iki analistin 5 popüler kripto para hakkındaki seviye tahminlerini mercek altına alıyoruz.

SHIB için gelecek seviyeler

Shiba Inu önemli destek seviyesini geri kazandıkça %25 artış gösteriyor. Shib fiyatı, yükselmek için 0.0000225 dolar bariyerinin üzerine çıktı. Bu toparlanma, analiste göre, SHIB sahipleri için muhtemelen %25’lik bir artışla 0,000283 ABD dolarına ulaşacaktır. 0,000202 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Shiba Inu fiyatı, 7 Şubat’ın en yüksek seviyesi olan 0,000352 dolardan bu yana yaklaşık %38 düştü. Bu süre zarfında, düşüşe menzilin daralması da eşlik etti. SHIB fiyatında düşüşe rağmen, meme tokeni 0.0000223 dolarlık destek seviyesini üç kez etiketledi ve son iki kez kısaca altına itti.

Bu bariyerin üzerindeki toparlanma, Shiba Inu fiyatını yaklaşık %25 artırabilecek bir yükseliş trendiyle sonuçlanacak gibi görünüyor. Bu hareket, SHIB’nin haftalık direnç bariyerini 0.0000283 dolar olarak etiketlemesine izin verecek. Muhafazakar bir şekilde, Dogecoin katili için yukarı yönün sınırlanacağı yer burasıdır, oldukça yükselişli bir durumda, Shiba Inu fiyatının bir sonraki engeli 0,0000327 dolar olarak etiketleyerek toplam yükselişi %45’e çıkardığını görebilir. 0,000202 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu, Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir hareket, SHIB’nin dokuz saatlik talep bölgesini 0,000193 dolardan 0,0000158 dolara uzanan yeniden test etmesinin yolunu açacaktır.

SHIB rakibi Dogecoin fiyatı da düşebilir

DOGE fiyat hareketi, yeşil yükselen trend çizgisi ve bu aracı üst çizginin boğaların üstlenemeyeceği kadar büyük olduğunu kanıtlayarak, 0.1197 dolardan olumsuz manşetlerden kesin bir ret aldı. Bunun yerine, fiyat hareketi giriş seviyesine geri döndü ve sanki her an aşağı yönde düşmeye hazırmış gibi ağır ve sarkık görünüyordu. Olası bir aşağı yönlü hedef 0.1137 dolar ve sonuncusu üçlü dip yaparak 0.1100 dolar olarak belirlendi. Ancak daha fazla kuyruk riski gerçekleşirse aşağı yönde daha da kırılma riski de var.

ABD seansı devraldığında, yatırımcılar bu çok kısa vadeli manşetlerin ötesine geçerek, devam etmeden önce onları kısmi hayal kırıklıkları olarak görebilirler. Bu, analiste göre, 0,1197 dolar üzerinden yukarı yönlü bir darbeye yol açabilecek satın alma faizinde bir artış anlamına gelir. Bu, analiste göre, kapıyı gün içinde 0.1242 dolara açacak ve muhtemelen 0.1357 dolar için tekrar izlenecek.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.