SHIB, DOGE, AVAX ve Bu 6 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

SHIB, DOGE, AVAX ve Bu 6 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Kripto Rakesh Upadhyay, Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin kritik destek seviyelerinin altına düşmenin eşiğinde olduğunu söylüyor. Bitcoin şimdi yeniden düşük seviyelerin yakınında işlem görüyor. O halde bu durum kapitülasyon düzeyinde bir kriz tehdidi mi? Bu sorunun cevabı için Rakesh Upadhyay, SHIB dahil önde gelen kripto paraları analiz ediyor. Biz de analistin tahminlerini kendi anlatımıyla okuyucularımıza sunuyoruz.

Kripto piyasasına genel bir bakış

ABD enflasyonu bir yıl öncesine göre %8,6 artarak 1981’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Bunun ardından hisse senedi piyasaları düştü. Şimdi yatırımcılar yıl sonuna kadar %3’lük kilit faiz oranını fiyatlıyor.

Bitcoin (BTC), S&P 500 ile sıkı korelasyonunu sürdürüyor. Bu nedenle 10 Haziran’da 30.000 doların altına düştü. Analistler hala kısa vadeli fiyat hareketi konusunda konsensüs sağlayamadı. Ancak Fundstrat kurucu ortağı Tom Lee, CNBC ile yaptığı bir röportajda Bitcoin’in zaten dibe vurduğunu söylüyor. Bununla birlikte, Lee, Bitcoin’in “yıl boyunca sabit kalabileceğini veya yükselebileceğini” söyleyerek beklentilerini azaltmış görünüyor.

Bu arada sürekli olumsuz haber akışı arasında, olumlu bir haber de var. Kriptoks.com haberlerinde yer verildiği üzere Bloomberg, Bloomberg Terminalindeki kripto para verilerinin kapsamını genişletti. Dolayısıyla bu da piyasa için bir umut ışığı oldu. Bloomberg kripto para ürün yöneticisi Alex Wenham, dijital varlıklara kurumsal ilginin artmaya devam ettiğini söyledi.

BTC, ETH, BNB, ADA ve XRP analizi

Bitcoin (BTC)

Boğalar, 9 Haziran’da fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (30.365 dolar) üzerine çıkarmaya çalıştı. Ancak ayılar pes etmedi. 10 Haziran’da satış devam etti. Daha sonra ayılar fiyatı yükselen üçgenin trend çizgisinin altına çekti.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.