SHIB, BTC, XRP ve ETH: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Şubat ayının üçüncü haftasında BTC fiyatı büyük bir darbe aldı. Ethereum, Ripple ve diğer kripto para birimleri de bu gerilemenin bir sonucu olarak aynı oranda kayıplar gördü.

BTC fiyatı tersine dönmenin eşiğinde

Bitcoin şu anda 36.398 ile 38.895 dolar talep bölgesinde işlem görüyor. BTC boğaları gerekli gücü bulabilirse, boğalar 42.748 dolar direncinin testi için test hazırlanacak ve %12’lik bir artış anlamına gelecek. Analist Akash Girimath’a göre bu senaryoda, Bitcoin’in fiyatı bu seviyenin üzerine çıkarak haftalık arz bölgesinin alt sınırı 45.550 dolara ulaşabilir.

Ek olarak, Bitcoin fiyatı 36.3698 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip oluşturacak (LL) ve yükseliş tezini geçersiz kılacak.

Ethereum fiyatı yukarı hareketinde hala sınırlı

Ethereum’un fiyatı şu anda günlük talep bölgesinden 2,160 ila 2,567 dolar arasında değişiyor. Analiste göre 2,925 dolar civarındaki 50 günlük SMA, ETH’nin ilk direnci. Bu seviyeyi geçtikten sonra, yatırımcılar 3.188 ile 3.393 dolar arasında değişen günlük arz bölgesini hedefleyecek. Bu güçlü direnç aşılırsa, ETH fiyatı, 200 günlük ve 100 günlük SMA’ların kesiştiği nokta olan 3.600 dolara ulaşabilir. Analiste göre Ethereum’un yukarı yönlü potansiyeli bu seviyede sınırlı.

Bitcoin’in durumuna benzer şekilde, Ethereum fiyatı 2.160 doların altına yakın bir bölgede günlük mum kapatırsa, yükseliş tezini sona erdirecek. Analiste göre bu durum, ETH’yi daha aşağıyı çekebilir ve düşüş, 1.730 dolarlık destek tabanına derinleşebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.