SHIB, BTC, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Sıradaki Seviyeler!

Bitcoin ve SHIB dahil altcoin’ler, uzun zamandır beklenen Ethereum Merge öncesinde ısındı. Ancak, ABD TÜFE verisi sonrası kazançlarını geri verdi. Kripto analisti Rakesh Upadhyay, en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

Kripto piyasasına genel bir bakış

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD hisse senedi piyasaları ve kripto para piyasaları yeni haftaya güçlü bir temel üzerinde başladı. Bu, yatırımcıların Fed’in 20-21 Eylül’deki toplantısında olası 75 baz puanlık faiz artırımının fiyatlanmasını beklediğini ve aynı zamanda yatırımcıların enflasyonun zirveye ulaştığına inandığı anlamına geldiğini gösteriyordu. Ancak, bunu devam ettiremedi.

Bitcoin’in (BTC) 22.000 doların üzerindeki rallisi, Glassnode’a göre 21.700 dolar olan gerçekleşen fiyatın yakından izlenen metriğini temizledi. Yukarı yönde bir sonraki büyük engel, 23.330 dolara yakın 200 haftalık hareketli ortalama. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, ayı piyasasının sona ereceğini gösterecekti. Ancak, ABD TÜFE verisi sonrası sert satış gördü.

Mevcut ayı piyasası, varlık sınıfının uzun vadeli beklentilerine inanmaya devam eden kurumsal yatırımcıları uzaklaştırmadı. State Street’in kripto birimi State Street Digital’in Asya Pasifik dijital lideri Irfan Ahmad, kurumsal müşterilerinin Haziran ve Temmuz aylarında kripto para alanına stratejik bahisler koymaya devam ettiğini söyledi. Şimdi analiz zamanı…

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin bir dip oluşturmaya çalışıyor. Alıcılar, fiyatı 9 Eylül’de 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (20.831 dolar) ve 12 Eylül’de 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (21.944 dolar) üzerine çıkardı. Bu, ayıların ivme kaybediyor olabileceğini gösteriyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.