SHIB, BTC, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

BTC ve ETH‘de traderların beklediği zorlu rahatlama rallisi geldi, ancak piyasa bir trend değişikliğini katalize etmek için yeterli yükseliş momentumunu sürdürebilecek mi? Birkaç analist Bitcoin’de dibe vurmayı beklerken, satın almak için iyi bir zaman mı? Kripto piyasaları kısa vadede toparlanmaya başlayabilir mi? Bütün bu sorunların cevabı için kripto analisti Rakesh Upadhyay, SHIB dahil 10 kripto para biriminin grafiklerini analiz ediyor. Biz de analistin değerlendirmelerini okuyucularımız için hazırladık.

Piyasaya genel bir bakış

Bitcoin (BTC), art arda dokuz haftalık kırmızı kapanışın şüpheli kaydını oluşturduktan sonra, kayıp serisini sona erdirmek için bir fiyat toparlanması başlatarak telafi etmeye çalışıyor. Analistler, bir sonraki boğa aşamasına hazırlık olarak temelde güçlü projelere yatırım yapmak için en iyi zamanlardan biri olduğundan, yatırımcıların ayı piyasasından korkmamaları gerektiğini söylüyorlar.

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, altı aydan eski harcanmamış işlem çıktılarının (UTXO’lar), Mart 2020 çöküşü sırasında görülen seviyeye benzer şekilde gerçekleşen sınırın %62’sini yansıttığını vurguluyor. Bu nedenle Ki, Bitcoin’in döngüsel bir dip oluşturmaya yakın olabileceğini söylüyor.

Mevcut düşüş ortamında, 250.000 dolara kadar bir Bitcoin rallisini anlamak zor ancak milyarder yatırımcı Tim Draper hala yükselişte. Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere Draper, 24 Mayıs’ta bir YouTube programında konuşurken, daha fazla kurum Bitcoin’i kabul etmeye başlarsa, Bitcoin ile bir şeyler satın alacakları için kadınların katılımının artacağını söyledi. Draper’a göre bu, Bitcoin’in fiyatını 250.000 dolarlık hedef hedefinin üzerine çıkarabilir.

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 30 Mayıs’ta düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı ve boğalar, fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (30.562 dolar) üzerinde tutmaya çalışıyor. Başarılı olurlarsa, ayıların kontrolünü kaybettiğinin ilk göstergesi olacak.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.