SHIB Balinası, Yeni Avlarını Duyurdu: Bu 2 Altcoin’den Aldı!

SHIB Balinası, Yeni Avlarını Duyurdu: Bu 2 Altcoin’den Aldı!

Etherscan’daki Ethereum balinalarının verilerini paylaşan WhaleStats, Shiba Inu (SHIB) yatırımlarına dair yeni istatistikleri gözler önüne serdi. Analizlere göre izlenen WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, büyük bir yatırımcının 271.3 milyon dolarlık SHIB satın aldığını gösteriyor. Bunun dışında, iki popüler DeFi tokenı da sepete eklendi. İşte detaylar…

Ethereum balinasından milyon dolarlık satın alım

Etherscan’da izlenen WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, büyük bir Ethereum yatırımcısının Shiba Inu‘da toplam 271 milyardan fazla token yatırımı yaptığını gösteriyor.  Etherscan’dan bu cüzdan hakkında ayrıntılı bilgi, bu balinanın son zamanlarda büyük miktarlarda Shiba Inu alıp sattığını gösteriyor, bazıları yukarıda bahsedilenin iki katı kadardı. Beş gün önce, balina, SHIB’de tamamen aynı miktarı aldı – ancak satın alma işleminden birkaç saat sonra sattı.

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere bir Ethereum balinası 200.588.182.473 Shiba Inu’yu 4.944.498 dolara satın almıştı. Önceki SHIB satın alımına eklendiğinde, bu satın alımdan sonra, cüzdana bakıldığında toplam 3,914,263,607,418 SHIB’in varlığı dikkat çekti.

SHIB balinası, AAVE ve MKR aldı

Bu sırada, 91.757.200 dolar değerinde SHIB’e sahip olan ve WhaleStats ölçeğinde 48. sırada yer alan “Sabo” isimli cüzdan, 1.024 Maker (MKR) satın alarak kripto varlıklarını genişletti ve bu alımı için 2 milyon doların üzerinde ödeme yaptı. “Sabo”nun sahibi tarafından satın alınan bir diğer altcoin ise AAVE – 2,746.299 dolar değerinde 16.706 token cüzdana atıldı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.