Santiment: SHIB Değil! Bu Altcoin Büyük Sıçrama Yapabilir

Santiment: SHIB Değil! Bu Altcoin Büyük Sıçrama Yapabilir

Kripto on-chain analitik firması Santiment, Shiba Inu (SHIB) için olmasa da lider kripto Bitcoin (BTC) ve lider altcoin Ethereum (ETH)’un, kripto varlıklar için önemli göstergelerden birisi olan aktif adresler bakımından 2022’de yeni zirveler görüldüğünü açıkladı. Analitik firmasına göre bu durum, büyük bir sıçramanın habercisi olabilir. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

SHIB değil, lider altcoin büyük sıçrama için hazırlanıyor

Bilindiği üzere Ethereum’un en fazla eleştirilen ve rakiplerini onun karşısında avantajlı hale getiren mesele el yakan işlem ücretleri oldu. Ancak lider altcoin’de yeni bir gelişme var. On-chain analitik firması Santiment’e göre, Ethereum işlem ücretleri düşüyor ve bu lider akıllı sözleşme platformu için oldukça iyi bir işaret:

İşlem ücretleri şu anda resmi olarak 28 Temmuz 2021’den bu yana en düşük seviyesinde. Düşük ücretler genellikle bir sıçrama olasılığını en üst düzeye çıkarır.

Son günlerde 3.000 doların altına dalan lider altcoin CoinMarketCap verilerine göre, tekrar bu seviyenin üzerine çıktı ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %6,40 kazançla 3.118,93 dolardan işlem görüyordu.

Santiment’e göre göstergeler Bitcoin için olumlu

Santiment ayrıca, Cumartesi günü günlük aktif Bitcoin (BTC) adreslerinin sayısının şimdiye kadar yılın en yüksek seviyesi olan 1,08 milyona ulaştığını da açıkladı. Kripto analitik firmasına göre, bu durum potansiyel olarak bir boğa işareti:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.