Santiment, Bu 7 Altcoin’e Dikkat Çekti: En İyileri!

Santiment, Bu 7 Altcoin’e Dikkat Çekti: En İyileri!

Kripto analiz firması Santiment, piyasalar geniş bir sıçrama yaşarken Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) ve diğer birkaç altcoin projesinin ralliye öncülük ettiğini söylüyor. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Santiment: Bu 5 altcoin piyasa yükselişine öncülük ediyor!

Fiyat hareketleri için piyasaları tarayan Santiment, Decentraland ve Tezos dışında, en iyi performans gösteren kripto paraların Bitfinex’in yardımcı tokeni LEO Token (LEO), birlikte çalışabilir Blockchain Quant (QNT) ve mikro ödeme odaklı Blockchain YOUCash (YOUC) olduğuna dikkat çekiyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen hafta kripto fiyatları için bir roller coaster oldu. Bununla birlikte BTC, haftayı sona erdirmek için bir rallinin ardından piyasa genelinde fiyatları artırdıktan sonra, varlıkların haftalık getirileri artık çoğunlukla yeşil bir deniz. MANA, LEO, XTZ, QNT ve YOUC, en iyi kripto paralar arasında liderliği üstlendi.

Santiment, ETH piyasasını ve balina hareketlerini de yorumladı

Decentraland %30 oranında ralli yaparken, Tezos aynı zaman diliminde %17’lik bir kazanç kaydetti. LEO, QNT ve YOUC sırasıyla %47, %56 ve %70 ralli yaptı. Santiment’in verileri, aktif Ethereum adreslerinin miktarının geçen yılın Aralık ayının başından bu yana görülmeyen seviyelere yükseldiğini gösteriyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zamankinden çok daha hareketli bir gün… Ethereum sahipleri varlığın 2 hafta içinde ilk kez 3.000 dolar eşiğini yeniden kazandığını görmekten mutlu oldular. İşlem yapan benzersiz ETH adreslerinin miktarı da iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.