Santiment Bitcoin, ETH ve LTC İçin Uyardı: Düzeltme Geliyor!

Santiment Bitcoin, ETH ve LTC İçin Uyardı: Düzeltme Geliyor!

Kripto analitik firması Santiment, kripto para piyasalarındaki son rallinin sona erdiğinin sinyalini verebilecek önemli bir göstergenin altını çiziyor. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin hakkında uyarılarda bulunan Santiment’in açıklamalarının ayrıntıları…

Analistten Bitcoin ve ETH tahminleri…

Blockchain ve kripto para analitik firması Santiment kısa bir süre önce hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) için kar-zarar oranının yaklaşık altı ayın en büyüğü olduğunu söylüyor. Santiment’in açıklamaları ufukta bir düzeltme olduğunu gösteriyor. Şirketten yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer veriliyor:

Bitcoin, bugün son 5 ayda alınan en büyük 2. işlem kâr/zarar oranını görüyor (karda 2.64 kat daha fazla). Ayrıca, Ethereum 4 ayda en büyük 2. değerine sahip (3.03 kat daha fazla kar). Bu yüksek oranlar düzeltmelerin habercisidir.”

Kripto veri firması ayrıca, lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC)’in geri çekilmesinin ortasında sosyal medyada “düşükten satın alma” hakkında çok fazla konuşma yapıldığını ortaya koyuyor. Santiment ayrıca işlem ücretlerindeki önemli bir düşüşün Ethereum’un son fiyat artışını nasıl açıklayabileceğini inceliyor. Santiment bu konuda ise şu yorumlarda bulunuyor:

Ethereum ücretleri son 8 aydır gördüğümüzden çok daha uygun fiyatlı. Ortalama gas ücreti ise sadece 5,81 dolarda. Karşılaştırma için, ortalama ücretler 11 Mayıs 2021’de 69,57 dolara ve 8 Kasım 2021’de 62,85 dolara ulaşmayı başardı.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.