Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Ripple kâhini olarak da bilinen Twitter analisti Credible, lider kripto birimi Bitcoin’in duraklamasını beklerken, Ripple (XRP) ve bir DeFi altcoin projesinin yükselebileceğinden bahsediyor. Analistin güncel paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Analist Ripple fiyatının 1 dolar hedefine ulaşabileceğini söylüyor

Credible lakaplı kripto analisti, 11 Şubat tarihli paylaşımlarında XRP’nin 1,00 dolara sıçramasını beklediğini söyledi:

En çok ilgilendiğim noktaya geldik. Buradan biraz düşüş görmemiz mümkün ama son tweetimde de belirttiğim gibi bunda bir dip/üst dip oluşturacağımıza inanıyorum. Ardından daha yüksek seviyelere ulaşabiliriz.

XRP, yazım sırasında son 24 saatte yaklaşık %10 artışla 0.8427 dolardan işlem görüyor. Credible’ın 1,00 dolarlık hedefine tırmanış, mevcut XRP fiyatına göre %20’den fazla kazanca işaret edecek.

Bitcoin geri çekilirken HBAR ralliye hazırlanıyor

P2P ödemeler için halka açık Blockchan teknolojisi Hedera Hashgraph (HBAR), Credible’ın son zamanlardaki gözdesi. Analiste göre HBAR, 0,22 dolar desteğinden yukarı yönlü güçlü bir tepki alabilir ve 0,26 dolar kısa vade hedefine ulaşabilir. Credible, bunun için aşağıdaki teknik grafiği takip ediyor ve yorumluyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.