Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

İsabetli tahminleriyle popüler bir kripto analisti, iki altcoin için yollar çizerken, Bitcoin’in (BTC) bir toparlanmanın eşiğinde olduğunu düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Analistin çıkış beklediği altcoin projeleri

Credible Crypto olarak bilinen takma adlı analist, 300.700 Twitter takipçisine BTC’nin önümüzdeki günlerde 40.000 dolara geri dönmeden önce bir yerel düşük daha görebileceğini söylüyor:

Sonra büyük aylık kapanış geliyor.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sıralarda Bitcoin, son 24 saatte %4,14 kayıpla 36.611 dolardan işlem görüyor. Credible Crypto ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Curve DAO Token’ın (CRV) toparlanmasını bekliyor:

Haftalık talep/desteğe yönelik düşük seviyelerimizin tekrar tekrar yükselişini görmek güzel. Günlük olarak klasik bir yükseliş div’i yazdırdık, yakında 4-4,50 dolar arasında bir rahatlama görmeyi bekliyoruz. Orası aynı zamanda dip seviyemizin içinde olduğunu doğrulamak için geri almamız gereken bölge.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.