Ripple Kâhini, Bitcoin’in Sıradaki Seviyesini ve Fırlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Ripple Kâhini, Bitcoin’in Sıradaki Seviyesini ve Fırlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Ripple kahini olarak da tanınan popüler kripto analisti Credible Crypto, güvenlik ve mevzuat uyumluluğuna odaklanan ve aynı zamanda lider kripto Bitcoin’e (BTC) göz kulak olan kurumsal düzeyde bir altcoin projesinin toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

Analiste göre altcoin projesi Hedera, kalkışa hazırlanıyor

Ripple kahini Credible Crypto takma isimli popüler kripto analisti, 309.500 Twitter takipçisine, geçen yılın Mart ayına kadar uzanan üç ‘sürücü’ serisinde haftalık HBAR talebini vurgulayan bir grafikle Hedera’da (HBAR) boğa eğiliminde olduğunu söylüyor.

Tarih tekerrür etmez ama çoğu zaman kafiyeli olur…

Bir takipçisi tarafından daha fazla netlik için baskı yapıldığında, kripto analisti talebin arzı geçmesini ve Hedera’nın fiyatını yükseltmesini beklediğini açıklıyor:

Aynı bölgeye yönelik çok sayıda HTF [yüksek zaman çerçevesi] dalgalanması, alıcıların o bölgedeki düşüşü satın almak için adım attığını ve bir düzeltme sırasında talep arzı aştığında bir geri dönüş aldığımızı gösteriyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.