Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Seviyelerde Görebiliriz!

Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Seviyelerde Görebiliriz!

Ripple kâhini olarak bilinen popüler kripto analisti Credible, Bitcoin (BTC)’in uzun vadeli grafiğinde göz ardı edilen bir indikatörün, BTC’i ATH seviyelerine taşıyacak yeni bir aşamaya hazırladığını söylüyor.

Bitcoin grafiğindeki gizli sinyaller ATH seviyelerine işaret ediyor

Analistin isabetli fiyat tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Güncel tahminlerinde Credible olarak bilinen popüler analist, BTC’nin üç haftalık mumlarına baktığını ve fiyat hareketi ile momentum indikatörü RSI arasında bir farklılık bulduğunu ve bunun da önemli, uzun vadeli rallilerin yolda olduğunu ima ettiğini söylüyor:

Fiyat (üç haftalık) 34.000 doların üzerinde kaldığı sürece, bu temel yükseliş farklılığının ortaya çıkması ve bizi tüm zamanların en yüksek seviyelerine götürmesi bekleniyor.

Bitcoin’in 69.000 dolardan %50’lik düşüşü önemli olmasına rağmen, Credible, BTC’nin hiçbir zaman daha düşük bir dip (LL) yapmadığını ve boğa piyasası yapısını daha uzun süreler boyunca koruduğunu iddia ediyor. Analist aşağıdaki grafiğe bakıp güçlü bir piyasa yapısı gördüğünü paylaşıyor:

Önceki sefer yaklaşık 30.000 dolar civarındayken yeni ATH’lere geri döndüğümüz ve bu sefer henüz daha düşük bir dibe bile ulaşmadığımız düşünülürse bunun nasıl düşüş eğiliminde olabileceğinden emin değilim. Basit piyasa yapısı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.