Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor?

Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor?

Kripto para piyasası genelindeki gelen belirsizliklere rağmen, Ripple kâhini olarak bilinen Credible, bu hafta Bitcoin (BTC), XRP ve düşük değerli bir altcoin için sıradaki seviyeleri tahmin etmeye çalışıyor.

Credible, kesinlikle satın alacağı Bitcoin fiyatını paylaşıyor

Credible lakaplı Twitter analisti, Bitcoin’in bir sonraki adımda yeni alıcılar bulması için bu hafta konsolide olması gerektiğini söylüyor:

Bitcoin’de önemli destek (38.000-39.00 dolar) ve kilit direnç (41.000-42.00 dolar) arasında kaldığımız için bu haftanın sakin bir hafta olacağına inanıyorum. Bu konsolidasyonu yukarı yönlü çözmeden önce bir süre bu iki seviye arasında gidip geleceğimize inanıyorum. 36.200 dolara bir dokunuş, bu teklif için kesin bir geçersizliktir. 36,00 dolar aralığındaki en son spot alımımla artık tamamen konuşlandırıldım. Evet, olmasaydım oradan satın alırdım.

Ripple kâhini XRP’nin sıradaki seviyelerini belirledi

19 Şubat’ta 0,76 dolardan 0,85 dolara kısa bir artışın ardından Credible, altıncı sıradaki kripto para biriminin bu hafta yatay işlem göreceğini düşünüyor. Sıradaki seviyeler için 1 dolarlık fiyat tahminini paylaşıyor:

Harika bir hamle, ancak şu an için bir sonraki etaptan önce konsolide etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Güvenilirlik, XRP’de olumlu ve kripto para biriminin 1,00 dolarlık minimum hedefine yükselmesini bekliyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.