Ripple’da Haklı Çıkan İsimden Önemli BTC ve Ethereum Tahmini!

Ripple’da Haklı Çıkan İsimden Önemli BTC ve Ethereum Tahmini!

Daha önce çeşitli Ripple tahminleri tutmuş olan Twitter analisti Credible, piyasanın en büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) büyük bir geri dönüş yapmadan önce önümüzdeki aylarda Bitcoin’i (BTC) yakın takip edeceğini söylüyor. 300 binden faza takipçisi olan kripto analisti, önümüzdeki aylarda hacim devlerinin nasıl davranacağını analiz etmek için Ethereum ve Bitcoin (ETH/BTC) çiftini izlediğini söylüyor.

Credible’ye göre Ethereum büyük bir geri dönüş yapmadan önce Bitcoin’i yakından takip edecek

Kriptoks.com olarak aktardığımız Credible’nin isabetli fiyat tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın tarihli tweet’lerinde analit, ETH/BTC çiftinin önümüzdeki iki ay içinde değerinin yaklaşık %30’unu kaybedeceğini tahmin ediyor, bu da Bitcoin’in kısa ve orta vadede Ethereum’u büyük olasılıkla yeneceğini ima ediyor. Tweet’ten alıntı:

ETH/BTC sabit kalırken BTC düştü. Hâlâ ETH/BTC’nin kırmızı çizgiyi geçmesini bekliyoruz, ancak BTC kapitülasyonu yeterli değilse ne olacak? Bana göre BTC’deki bu düşüş, bizim ‘büyük’ ​​yükselişimiz değildi -bunun habercisiydi. Beşinci dalgamızın habercisi.

Credible, grafiğine göre ETH/BTC’nin Temmuz ayına kadar kabaca 0.048 BTC’ye (1.435 dolar) düzeltme yapacağını ve yılın sonuna kadar güçlü bir toparlanmayı 0,09 BTC’ye (2.691 dolar) yerleştirmeden önce tahmin ediyor.

Analist, beşinci dalganın ATH seviyelerine işaret ettiğini söylüyor

Credible, Bitcoin’in beşinci dalgasının, lider kriptoyu ATH seviyelerine çıkarabilecek ve Ethereum’u önümüzdeki aylarda Bitcoin’den daha düşük performans göstermeye zorlayabilecek son bir dalgalanmaya hazırlandığını düşünüyor. Analist mevcut BTC dominansını yorumluyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.