Ripple CEO’su ve Kripto Milyarderi: Bu Seviyelere Hazırlanın!

Ripple CEO’su ve Kripto Milyarderi: Bu Seviyelere Hazırlanın!

Kripto para piyasası kan dökmeye devam ediyor. Bu sırada birçok uzman isimden yorumlar geliyor. Bunların sonuncusu Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ve Ripple CEO’su Brad Garlinghouse oldu. İşte kripto alanında önemli figürlerin söyledikleri…

Ripple CEO’su: Bu piyasa çöküşü de geçecek

Ripple yöneticisi, yeni kripto yatırımcılarına çağrıda bulundu. Yatırımcıları, kripto para piyasasında devam eden fırtınanın ortasında güçlü kalmaya çağırdı. Son zamanlarda kripto para piyasası çöküşünün ardından, Blockchain şirketi Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni kripto yatırımcılarını sabırlı olmaya çağırdı ve gerilemenin ciddi bir şekilde geçeceğini de sözlerine ekledi.

Ripple yöneticisine göre, yıllar içinde birkaç düşüş gördüğü için kripto fiyatlarının toparlanacağından emin. İlginç bir şekilde, başlangıcından bu yana kripto para piyasasını sarsan düşüşe rağmen, varlık sınıfının her zamankinden daha güçlü çıktığını savunuyor. Garlinghouse, aşağıdaki ifadeleri ekledi:

Bugün gibi günler asla görmeyi umduğunuz şeyler değildir. Özellikle de kripto kadar inanılmaz yetenekli bir endüstride. Sektöre yeni katıldıysanız ve böyle bir gerileme görmediyseniz, bunun da geçeceğini bilin (yıllar içinde birkaç kez düşüş yaşayan birinden tavsiye).

Garlinghouse, Ripple’ın ayı piyasalarından nasıl kurtulduğunu anlattı

Garlinghouse daha sonra Ripple’ın ayı piyasaları sırasında fırtınayı atlatmak için kullandığı bazı ipuçları verdi. Yeni kripto yatırımcılarının büyümeye devam etmek için bir veya iki noktayı benimsemeleri gerektiğini öne sürdü. Ripple’ın uzun vadeye odaklandığını ve yalnızca birkaç ayı piyasasından geçmiş deneyimli çalışanları işe aldığını belirtti. “Dot-com balonunu, 2008 mali krizini, 2018 kripto kışını ve daha fazlasını yaşamış deneyimli bir yönetici ekibine sahip olmanın” önemine dikkat çekti. Ripple yöneticisi, Blockchain şirketinin kullanıcılarına karşı her zaman şeffaf olduğunu ve çeşitli piyasa olaylarına her zaman özen gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.