Redditor, Tüm Bitcoin’lerini Nakde Çevirdi! İşte Nedeni

Redditor, Tüm Bitcoin’lerini Nakde Çevirdi! İşte Nedeni

ABD’li bir Reddit kullanıcısı, köpeği Derby’nin kanser tedavisini karşılamak için tüm Bitcoin (BTC) yatırımını nakde çevirdi.

Bir köpeğin hayatını kanserden kurtarmak Bitcoin harcamak

Bir Reddit gönderisinde, ABD’li köpek sahibi “dojeckahedron”, köpeği Derby’nin fotoğrafını paylaştı ve verdiği mesajda, “en iyi radyasyon tedavisini” karşılamak için tüm Bitcoin’lerini nakde çevirdiklerini söyledi.

Dojeckahedron, köpeği Derby’nin radyasyon tedavisine ayıracak Bitcoin’i olduğu için “minnettar” olduğunu söylüyor. Dojeckahedron ve ailesi, “pandeminin başlangıcında” Bitcoin satın almaya başladı. Aile, dünyanın çoğu evdeyken Mart 2020’de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında bilgi edinenler arasındaydı.

İlk yatırımımızı Nisan 2020‘de yaptığımıza ve ardından bazı düşüşler sırasında birkaç küçük alımla birlikte öncelikle teşvik kontrollerimize yatırım yaptığımıza inanıyorum.

Dojeckahedron için bir Reddit yorumu, dünyanın en popüler kripto para birimini kullanarak ilk yatırımlarını “ iki katladıklarını” ortaya koyuyor. Derby’nin erkek kardeşi altı yıl önce kanserden ölmüştü, bu yüzden “tedavi için ödeme yapmak için para çekmek kendi kaynaklarımızı tamamen tüketmekten kaçınmamızın tek yoluydu.”

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.