Profesyonel Analist: Bitcoin Fiyatı O Tarihte Yükselecek!

Profesyonel Analist: Bitcoin Fiyatı O Tarihte Yükselecek!

Profesyonel Bloomberg analisti Mike McGlone, 2022’nin ikinci yarısında Bitcoin fiyatında bir artış öngörüyor. Analist, BTC fiyatının bu yıl olumlu bir geri dönüşe hazırlandığını söylüyor.

Bloomberg analisti, Bitcoin’in 2022’nin 2. yarısında toparlanacağını söyledi

Diğer piyasalarla karşılaştırdığımızda, Bitcoin’in tahmin edilmesi önemli ölçüde daha zordur. Aynı zamanda, belirsizlik ve son fiyat düşüşü nedeniyle piyasa güçlerine karşı daha hassastır. 2021’de Bitcoin fiyatı iki katına çıktı. Ancak Ocak 2022’de geçen yılın tüm kazanımlarını neredeyse tamamen tersine çeviren önemli bir düşüş gördü.

Özellikle Bitcoin, diğer kripto para birimlerinden önemli ölçüde daha uzun bir geçmişe sahiptir. Bununla birlikte, fiyat değişiklikleriyle BTC, yalnızca birkaç yıl öncesine göre 2x değere sahip.

Mike McGlone’un Bitcoin fiyatına yönelik tavsiyeleri

McGlone, Bloomberg’in Galaxy Crypto Index (BGCI) verilerindeki cesaret verici eğilimlere işaret ederek 6 Temmuz’da Twitter’da görüşlerini paylaştı:

Bloomberg Galaxy Crypto Index’in 2018’deki dip ile benzer bir düşüşe yaklaşması ve Bitcoin’in geçmiş vakıflara benzer 50 ve 100 haftalık hareketli ortalamalarına yaptığı indirim ile riske karşı ödül, ikinci yarıda duyarlı yatırımcılara doğru eğiliyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.