Popüler Analist: Bitcoin Sessizce Bu Seviyelere Oynuyor!

Popüler Analist: Bitcoin Sessizce Bu Seviyelere Oynuyor!

Popüler bir stratejist, önemli bir destek seviyesine sahip olduğu sürece Bitcoin (BTC) için yukarı yönlü bir kırılmanın her zaman mümkün olduğunu düşünüyor. Popüler kripto analist Justin Bennett’e göre Bitcoin (BTC) FOMO (Piyasa Korkusu) ikliminde sessizce boğa ters modeli oluşturuyor olabilir. Detaylar Kriptoks.com’da.

Bitcoin bu seviyelere göz kırpıyor

Amiral gemisi kripto para birimi birkaç gündür 40.000 doların altında. Analist Justin Bennett, önemli destek ve direnç seviyelerini belirleyen ayrıntılı bir analizde bulunuyor. Negatif görünüme rağmen analist olumlu bir hissiyat gösteriyor ve, “Bitcoin kritik bir destek alanında… 35.000 ila 37.000 dolar arasında. Bitcoin hala desteğin üzerinde tutuyor. Evet, çizelgelerin harika görünmediğinin farkındayım” diyor. Analiste göre sorunlar olsa da kendisi yükselişte olmaya devam ediyor. Grafik uzmanı, 35.000-37.000 dolarlık destek seviyesi kırılmadığı sürece “bullish” olduğunu söylüyor. Şimdilik, son fiyat hareketinin Bitcoin’in yukarı yönlü bir tersine dönüş modeli çekmeye ve BTC’yi daha yükseğe göndermeye hazır olabileceğini öne sürdüğünü düşünüyor. Analist konu hakkında şöyle konuşuyor:

Bunun gibi modeller, bir satıştan sonra, genellikle bir yükseliş eğilimini tetikleme eğilimindedir. Bu, tipik olarak konuşan bir yükseliş formasyonudur. Bitcoin’in bu bölgeden vazgeçtiğini görürsek, her şey masadan kalkar ve muhtemelen 30.000 dolara geri dönüyor oluruz.

Bennett, Bitcoin boğalarının iyimserliklerinin doğrulanması için 39.000 dolar ve üzerinin aranması gereken şeyler olduğunu söylüyor. Analiste şöyle diyor:

Bu formasyonun teyidi, buradaki alanın üzerinde [39.000 ila 39.600 dolar] yakın olacaktır. Bu da en düşük 39 bin dolar ve ardından 39.600 dolar civarında bir yere gelecek. Unutmayın, bu, Bitcoin’in günü 39.600 doların üzerinde kapatmasını görmemiz gereken önemli bir seviye olacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.