Onmilyonlarca Shiba Inu Yok Oldu: Bu Tarihe Dikkat!

Son 24 saatte, neredeyse 19 milyon Shiba Inu (SHIB) yok edildi, ancak çok daha fazlası sevgililer gününde yakılacak. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Son 24 saatte 19 milyon Shiba Inu (SHIB) yok edildi!

“Shibburn” isimli Twitter hesabı, son yirmi dört saat içinde 19 milyona yakın Shiba Inu tokeninin yakıldığını, yani kalıcı olarak dolaşımdan çekildiğini belirterek etherscan’dan verileri paylaştı. Bu miktarda kripto parayı yakmak için SHIB topluluğu içindeki çeşitli gruplar on işlem aldı. Şimdiye kadar, bir katrilyonluk ilk SHIB arzının yüzde 41.0302’si (toplam 410.3 trilyon token) yakıldı.

Daha sonra, ölü bir cüzdana 1.882.892 token daha gönderildi. Dokuz gün içinde yani 14 Şubat’ta, YouTube’da kripto plak şirketi Bigger Entertainment tarafından düzenlenen başka bir SHIB yakma partisi olacak. Bir önceki benzer olay, 239 milyon SHIB tokeninin yakıldığı 26 Aralık’ta gerçekleşti. Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, Twitter hesabından, Sevgililer Günü’nde çok daha fazla Shiba Inu’nun yok edilebileceğini yazdı. 

14 Şubat’a dikkat: Daha fazla SHIB yanacak!

Daha önce Steven Cooper, SHIB ordusunun üyelerini 5 dolar karşılığında etkinliğe katılmak için bir bilet satın alarak davet eden tweet attı (toplanan tüm para, Cooper’a göre daha sonra yakılacak olan SHIB’yi satın almak için kullanılacak). Bununla birlikte Cooper, bu sefer önceki yakma partisinden ilginç bir fark olduğunu iddia ediyor: Şimdi, SHIB topluluğu üyeleri sadece YouTube’daki canlı videoyu izleyerek SHIB’yi yakacaklar.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.