Öngörüleri Çıkan 2 Metrik, Bitcoin’in Sıradaki Adımını Belirledi!

Öngörüleri Çıkan 2 Metrik, Bitcoin’in Sıradaki Adımını Belirledi!

Kripto piyasası hala baskı altındayken, Bitcoin fiyatı kritik 30.000 dolar seviyesinin altına düşmeye devam ediyor. Bununla birlikte, S2F modelinin mucidi PlanB, ayı piyasasının neredeyse bittiğini iddia ediyor. İşte öngörüleri çıkan 2 metrik ve fiyat tahminleri…

Bitcoin (BTC), tarihsel verilere göre yükselebileceği bölgede işlem görüyor

Rekt Capital lakaplı kripto analisti, yakın tarihli analizlerinde, BTC’nin RSI verilerinin tarihsel olarak bir sıçrama olabileceğine işaret eden seviyelere ulaştığını söylüyor:

BTC’nin Mart 2020 seviyelerine ulaşan RSI endeksi, BTC tabanının çok yakın olması için en iyi senaryoyu temsil ediyor. Bununla birlikte, RSI seviyeleri 2015 ve 2018’de çok daha düşük bir düşüşle ayı piyasasının dibine ulaştı. RSI seviyeleri düşerse, siyah yüksek düşük bir geri dönüş noktası olabilir.

RSI, belirli bir zaman diliminde aşırı satılıp satılmadığını veya aşırı satın alındığını belirlemek için son fiyatları ölçen bir momentum indikatörüdür. Analiste göre, Bitcoin’in RSI seviyesi şu anda yakın olduğu bölgeye önceki üç düşüşünde, bir toparlanmayı ateşleyen bir ayı piyasası dibi bulundu.

S2F modelinin mucidi PlanB, ayı piyasasının neredeyse bittiğini iddia ediyor

Sıradaki analist PlanB, Bitcoin hakkında oldukça iyimser. Popüler on-chain analist kısa süre önce BTC fiyatının bir sonraki boğa piyasası için yeni bir dip oluşturduğunu söylüyor. BTC trendi bu hafta PlanB tahminlerine göre hareket etti, fiyat 28.500 dolar seviyesine yakın bir düşüş yaşadı.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.