Önceki Öngörüleri Çıktı! İşte Bitcoin’in Sıradaki 4 Seviyesi

Önceki Öngörüleri Çıktı! İşte Bitcoin’in Sıradaki 4 Seviyesi

Bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC)’yi uzun vadeli direncine gönderebilecek potansiyel bir ralli öngörüyor. Bir başka analist ise, BTC için uzun vadeli tahminlerini güncelliyor.

Analist, yaklaşan bir BTC rallisi öngörüyor

Bir kripto stratejisti Bitcoin’in Mayıs 2021’deki erimesini doğru bir şekilde tahmin etti. Analistin isabetli tahminleri için Kriptoks.com’un bu makalesine bakabilirsiniz. Bu kripto stratejisti, şimdi BTC’yi uzun vadeli çapraz direncine gönderecek potansiyel bir ralli öngörüyor. Dave the Wave takma adlı analist, Bitcoin’in yükselen bir kanalda işlem gördüğünü söylüyor. Analist, potansiyel olarak hedefine kısa vadeli bir ralli için hazırlandığını belirtiyor. Analist, şu ifadeyi kullanıyor:

Bitcoin daha kısa vadeli görünüm.

Kripto stratejisti, 39,547 dolarlık hedefin “spekülatif” ve yalnızca kanal tuttuğu sürece geçerli olduğunu kaydediyor. Dave the Wave temkinli olmaya devam ediyor. Bitcoin’in 2017 döngüsünün en yüksek seviyesi olan 20.000 doları tekrar ziyaret edeceğine inanan traderların, risk yönetimi hakkında düşünmeye başlamaları gerektiğini söylüyor. Bunun için BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştüğünü göz önünde bulundurmalarını istiyor. Analist, şunları söylüyor:

Geçen yıl hiç kimse Bitcoin fiyatının önceki ATH seviyesine düşeceğini düşünmedi. Ve yine de şimdi boru sesleri çok. Mümkün mü? Elbette, ancak insanların, yenilenen riski yukarı yönde, riskle olumsuz yönde dengelemesi gerekiyor. Son teslimiyetten bu yana ayı eğilimi gösteren veya en iyi ihtimalle tarafsız olan ‘bir zamanlar hiper-boğalardı’ şimdi daha fazla yükselişe geçmeme şaşırdım.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.