Önceki Bitcoin Öngörüleri Tuttu: Düşüş Bu Tarihte Bitecek!

Önceki Bitcoin Öngörüleri Tuttu: Düşüş Bu Tarihte Bitecek!

Önceki Bitcoin tahminleri tutan Nigel Green, BTC’nin fiyatındaki düşüşün ne zaman sona ereceğini açıkladı. Buna göre analist, yatırımcıların odaklarını yakında BTC gibi daha riskli varlıklara kaydıracaklarını tahmin ediyor. Ayrıca, bunun yıl sonuna doğru lider kripto para biriminin fiyatını artıracağını öngörüyor. İşte ayrıntılar…

Bitcoin düşüşü ne zaman bitecek?

DeVere Group’un CEO’su ve Kurucusu Nigel Green’e göre yatırımcılar, 2022 yılının 4. çeyreğini beklemeli. Bu dönemde Bitcoin fiyatı, dolar değerlemesinde “önemli bir sıçrama” yaşayacak. Ona göre, birincil kripto para birimi küresel borsalarla yüksek oranda ilişkili. Ayrıca fiyatta yaşanan düşüş, son bulmaya hiç olmadığı kadar yakın.

Green, yakın tarihli bir açıklamada, izleme hizmetlerinin, içerideki kişilerin bir satın alma çılgınlığı içinde olduğunu ortaya çıkardığını söyledi. Ayrıca bu nedenle, Bitcoin fiyat hareketinin dibi görmesinin oldukça yakın olduğunu da ekledi. Buna göre, kripto paranın dibe ulaşmasının yakın olduğunu ifade eden oldukça iyi göstergeler var.

BTC ne zaman yükselişe geçecek?

Green, birçok insanın mevcut durumdan yararlanarak kripto varlıklarını daha düşük fiyatlardan alacağını öne sürüyor. Ek olarak, bu sayede uzun dönemde servetlerini katlayacaklarını ifade ediyor. Bununla birlikte Green, yatırımcıların odaklarını yakın gelecekte BTC de dahil olmak üzere daha riskli varlıklara kaydıracağını öngörüyor. deVere Group’un yöneticisi, Bitcoin fiyatıyla ilgili şunları dile getirdi:

“Dünyanın önde gelen dijital para birimi için yakında bir boğa koşusu göreceğimize inanıyorum. Bu boğa koşusu, yılın dördüncü çeyreğinde önemli bir sıçramaya yol açacak.”

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.