Not Alın: Bitcoin’in 1 Haftalık Seviyeleri Belli Oldu!

Düşen Bitcoin (BTC) fiyat hedefleri, uzun vadeli holder’lar tarafından kripto paraların ‘dağıtımı’ konusundaki endişeler arasında yükselmeye devam ediyor. Bitcoin, trader’ların yeni bir makro dip seviyesi için talepleri devam ederken 4 Haziran’da dar bir aralıkta sıkıştı.

Analistler Bitcoin için hiç de iç açıcı konuşmuyor!

Kriptoks.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere, BTC hafta sonuna kadar 29.000 ile 30.000 dolar arasında sıkıştı. BTC, önceki gün 31.000 dolara yakın bir canlanmayı başarmıştı, ancak haftanın son Wall Street işlem seansı boğaların çabalarının karşılığını aldı. Mesai saatleri dışında piyasalar zayıf hacimler, ancak çok az oynaklık sunduğundan, gözler kaçınılmaz bir kırılmanın muhtemel yönüne çevrildi. ‘Crypto Tony gün içinde bir dizi tweet’in bir bölümünde şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bitcoin’in haftalık grafiği korkunç görünüyor ve bu nedenle düşüş trendi devam ediyor. Sonunda düşmeden önce bu aralıkta biraz daha konsolide olacağımızı düşünüyorum.

Analist bir başka paylaşımda ise, bu tahmini düşüş gerçekleştikten sonra BTC için 22.000 ile 24.000 dolar arasındaki bir hedefi yineliyor:

24.000 – 22.000 dolara başka bir düşüş arıyorum, ancak elbette dağıtım zaman alıyor. Bu nedenle, henüz herhangi bir düşüş yaşanmadan önce bu destek bölgelerinin etrafında geziniyor olabiliriz.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.