Nam Salan Traderdan Yeni Bitcoin Tahmini: Önümüzdeki Hafta…

Nam Salan Traderdan Yeni Bitcoin Tahmini: Önümüzdeki Hafta…

Geniş çapta takip edilen ve daha önceki bazı tahminlerinin tutmasıyla tanınan bir analist, piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e (BTC) yönelik yeni yorumlarını aktardı. Analist, BTC’nin haftayı pozitif bölgede sonlandırması durumunda “Ay’a” gidebileceğini savunuyor. İşte traderın Bitcoin tahmini

Deneyimli analist, yeni bir Bitcoin tahmini yaptı

Deneyimli ve Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere daha önce bazı tahminleri tutmuş olan kripto para analisti Tone Vays yeni bir Youtube videosunda 120.000 abonesine BTC fiyatına yönelik beklentilerini aktardı. Analiste göre Bitcoin grafikleri şu ana kadar iyi gözükse de BTC’nin fiyatını yükseltmek için kırılması gereken bir çift direnç seviyesi mevcut. Vays ayrıca BTC’nin trendini gösteren Parabolik SAR’ın bir versiyonu olan Lucid SAR metriğinin neredeyse bir yükseliş sinyali vermeye yakın olduğunu söylüyor. Vays, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Haftalık grafik, iyi görünüyor. Hafta sonuna kadar daha gidecek çok yolumuz var. Mevcut akışların üzerinde herhangi bir yerde, gelecek haftaya doğru yükselişe geçeceğimden umutluyum. Önümüzdeki hafta yükselişe geçersek, muhtemelen Lucid SAR’ı kıracağız. Bu, üç veya dört numaralı domino gibidir ve ardından son iki domino bu hareketli ortalamaları [yaklaşık 43.500 dolar ve 46.500 dolar] kırar ve onların üzerine çıkar.

Tone Vays, 52.000 dolara dikkat çekiyor

Tone Vays, Bitcoin’in 52.000 doları aşması durumunda BTC’nin “gökyüzüne gidebileceğini” iddia ediyor. 52.000 doları “benim bölgem” diyerek işaretleyen analist, bu çizginin üzerinde yukarı yönlü ve büyük bir hareket beklediğinin altını çiziyor. “Bu benim çizgim. Tüm zamanların en yüksek seviyesini beklemem gerekmiyor,” ifadelerini kullanıyor.

Öte yandan Vays, Bitcoin hedef çizgisini aşmadan ret yerse ve düşmeye başlarsa yeniden bu çizginin üzerinde hareket edileceğini öngörüyor. Analiste göre hareketli ortalamada reddedilirsek ve 36.000 dolarlık düşük seviyenin ardından değer kaybına devam edersek, çizgi yeni kurulan yüksek seviyenin üzerine çıkmak için hareket edecektir. Yazım sırasında Bitcoin, yüzde 0.4’lük bir düşüş ile 44.025 dolardan işlem görüyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.