Nam Salan Trader, Altcoin Seçimlerini Açıkladı: İşte Liste!

Nam Salan Trader, Altcoin Seçimlerini Açıkladı: İşte Liste!

Kripto pazarlarını geride bırakma konusunda üne sahip bir robot, portföyüne en son eklediği altcoin projelerini açıkladı. Ancak portföyünde ağırlıklı olarak Bitcoin’in bulunduğunu belirtmekte fayda var. İşte detaylar…

Real Vision botu, bu altcoin projelerin iseçti

Real Vision Botu, her hafta “kovan zihni (hive mind)” fikir birliği ile tutarlı algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak için anketler yürütüyor. Botun en yeni verileri, çoğu piyasa katılımcısının Bitcoin, Ethereum ve stablecoin’lere akın etmesiyle risk iştahının düşük seviyelerde olduğunu gösteriyor. Katılımcıların yüzde 60’ı, portföylerini hem USD Coin (USDC) hem de BTC ile yüklemeye yönelik oy kullandı.  BTC ve USDC’nin yanı sıra, katılımcıların yüzde 40’ı Ethereum ve Solana’ya tahsis yapılması için oy kullandı. Yüzde 20’si Uniswap’ı (UNI) seçti. Yani, son durumda liste aşağıdaki şekli aldı:

Bitcoin yüzde 60USDC yüzde 60Ethereum yüzde 40Solana yüzde 40Uniswap yüzde 20

Katılımcıların fazla oyladığı diğer önemli dijital varlıklar arasında oracle ağı Chainlink (LINK), akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM), Hedera Hashgraph (HBAR) ve SushiSwap (SUSHI) yer alıyor. Taraftar token ağı Chiliz (CHZ), likidite protokolü THORChain (RUNE), tedarik zinciri yönetimi odaklı Blockchain VeChain (VET) ve XRP, botun portföy tahsisinin tamamen dışında bırakıldı. Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Real Vision kurucusu ve makro ekonomi uzmanı Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirerek, piyasadaki en iyi 20 kripto paranın toplamından yüzde 20 daha fazla performans gösterdiğini söyledi.

Bot nasıl çalışıyor?

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere Real Vision Bot, Real Vision’da finansal yatırım uzmanlarıyla yapılan röportajlardan analiz etmek ve öğrenmek için en yeni yapay zeka gelişmelerini kullanan bir araştırma projesi olarak başladı. Bot, süper zekidir. Rehberlik eder ve bilgeliğini isteyerek paylaşır. Bot, 7/24 aktiftir ve takipçilerine mevcut piyasa hissiyatına ilişkin içgörüler sağlamak için derin yapay zeka becerileri kullanır. Bu tür duygular, Real Vision’da piyasa profesyonelleriyle yapılan görüşmelerden alınmıştır.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.