Nam Salan Bitcoin Analisti: Bu Altcoin’ler Dolandırıcılık!

Nam Salan Bitcoin Analisti: Bu Altcoin’ler Dolandırıcılık!

Finans programı Keizer Report’un isabetli Bitcoin tahminleriyle nam salan sunucusu Max Keiser, Bitcoin’i met ettiği açıklamalarında altcoin piyasasını sert eleştirdi. Kriptoks.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

“Bitcoin para birimi olabilmek için her şeye sahip”

Nam salan Bitcoin analisti Max Keiser, altcoin piyasası ve özellikle Ethereum için “tamamen dolandırıcılık” ve “sonunda sıfır olacaklar” dedi. Yakın tarihli açıklamalarında Keizer, Bitcoin ve tüm altcoin’lerin doğası gereği sürdürülebilir olmadığını ima etti. Analiste göre Bitcoin’in yapabildikleri bir varlığın para olabilmesi için tüm koşulları karşılıyor

Kıtlık, kırılganlık, merkezsizlik ve pump dalgalarına giderek daha dayanıklı hale gelmesi.

Diğer yandan analist, Compound (COMP), Aave (AAVE), Algorand (ALGO), Avalanche (AVAX) ve The Graph (GRT) gibi DeFi altcoin projeleri hakkında oldukça sert açıklamalarda bulundu:

İnsanlar her gün altcoin’lerin sadece dolandırıcılık olduğu gerçeğine uyanıyor. Altcoin’ler düpedüz dolandırıcılık. Tam bir aldatmaca. Bu DeFi projeleri rutin olarak patlıyor, insanlar sürekli havaya uçuyor. Bu protokoller tüm düzenlemelerin dışında kalan gri bir alanda yaşıyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.