Nam Salan Analist, Sıçrama Yapacak 2 Altcoin Duyurdu!

Bitcoin 20.000 doların üzerinde kalıcı bir istikrar sağladı. Bu esnada, Ethereum ve Cardano gibi altcoin projeleri, günlük ortalama %3 toparlanarak kayıplarını telafi ediyor. İsabetli tahminleriyle nam salan bir Twitter analistine göre ralli yakın olabilir. Michaël van de Poppe, sıçrama yapacak 2 altcoin tahmin etti.

Michaël van de Poppe Bitcoin’de zamanın geldiğini söylüyor

Tanınan bir kripto uzmanı, Bitcoin ve iki Ethereum rakibinin yakında toparlanacağını tahmin ediyor. Tecrübeli analist Michael van de Poppe, en son tweet’lerinde, BTC’nin mevcut seviyelerden yaklaşık %8’lik bir sıçramaya hazır olduğunu söyledi.

Yazım sırasında Bitcoin, 21.000 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Son 24 saat içinde sabit kaldı. Ancak geçen haftadan bu yana olan kazancı %10’u aşıyor. Lider kripto para birimi, geçen hafta 17,708.62 dolar ile dip seviyesini belirledi. O zaman beri hafif yükselişte.

Analist daha sonra iki Ethereum rakibinde ralli tahmin etti

Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), Van de Poppe radarındaki ilk altcoin. Analist, şu anda 0,50 dolardan işlem gören Cardano için %20’lik bir artış bekliyor. Aşağıdaki teknik grafiği paylaşan Poppe, şunları söylüyor:

ADA, tek bir girişimde direnci yenemedikten sonra alt sınırlarda bir destek bölgesi oluşturmaya çalıştı. O bölgeden sıçradı. Şu anda 0,60 dolara doğru devam edecek bir atılım öngörerek muhalefetle mücadele ediyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.