Nam Salan Analist, 4 Altcoin Belirledi: 10x Yapacak!

Popüler Twitter analistlerinden Michaël van de Poppe, akıllı sözleşmelerin artan kullanıcı sayısının birinci katman Blockchain projelerine 10x gibi muazzam bir oranda yansıyabileceğini söylüyor. Bununla birlikte analist, bu koşuya eşlik edebilecek altcoin projelerini paylaşıyor.

Michaël van de Poppe, bu altcoin projelerinde 10x bekliyor

Tahminleriyle nam salan analist, büyük bir benimseme yaşadığını söylediği bir Blockchain sektörünün yanı sıra birkaç altcoin projesine göz atıyor. Yeni bir tweet’te 584.800 takipçisine, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) Eylül 2020’ye kadar uzanan fiyat hareketini izleyen bir grafik sunuyor.

Yazım sırasında, Chainlink (LINK) son 24 saat içinde %4,61 yükselişle 14 dolar bölgesinde işlem görüyor. Van de Poppe’nin radarında bir sonraki altcoin, yerel protokolü cross chain etkileşimi ve esnetmeyi basitleştirmek için Web 3.0’dan yararlanan Ankr (ANKR). Aşağıdaki grafiği bakan Poppe şunları söylüyor:

ANKR, bir aralığın içinde, buranın altında çok önemli destek seviyeleri var. 0.10 doları kırarsa, parti zamanı hazırdır. Daha düşük seviyelerle ilgilenirdi.

Ankr şu anda hafif bir yükselişle 0,07 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Altcoin projesinin Mart ayında 0.2252 dolarla ATH yaptığını görmüştük.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.