Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin’leri Seçti ve Olacakları Anlattı!

Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin’leri Seçti ve Olacakları Anlattı!

Dünya her gün hareket ediyor ve değişiyor ve kripto alanı da öyle. Ünlü bir Youtube Kanalı olan Altcoin Daily ile kripto para birimi hakkında güncel haberlere sahip olan piyasadaki en son haberlere göz atalım. Kriptoks.com’u takip etmeye devam edin.

Altcoin aleminde neler oluyor?

Tesla Dogecoin‘i kabul ediyor. Günün en önemli haberi, Tesla’nın çevrimiçi mağazasında Dogecoin’i kabul etmeye başlaması ve çeşitli ticari ürünlerin fiyatlarını doğrudan Doge’da sergilemesidir. Giga Texas, Çocuklar için Cyberquad ve Cyberwhistle gibi Tesla’nın web sitesinde “yaşam tarzı” bölümünde listelenen ürünler Dogecoin cinsinden fiyatlandırılıyor. Geçen ayın başlarında, Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin DOGE ile bazı ürünleri satın alınabilir hale getireceğini ve nasıl gittiğini göreceğini söyledi. Özellikle, Tesla web sitesindeki diğer öğelerle birlikte araçlar dolar cinsinden fiyatlandırılmaya devam ediyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen finans sitelerinden 5 tanesi kripto Blue Chips siteleri. Coinmarketcap iki numarada. Binance altı, CoinGecko dokuz, Coinbase 15 ve a 17. sırada yer alıyor. Geçen ay dünyanın en çok ziyaret edilen finans sitelerinden 20’sinden 5’i Blue Chip şirketleri.

Ülkeler ve merkez bankaları Bitcoin alacak. Fidelity’nin en son 2021 trend raporu, yönetim altındaki varlıklarda yaklaşık 5 trilyon olduğunu duyurdu. Bugün bir miktar Bitcoin’i güvence altına alan ülkeler, rekabet açısından “akranlarından” daha iyi durumda olacaklar. Bu nedenle, diğer ülkeler Bitcoin’in yatırım tezine veya benimsenmesine inanmasalar bile, bazılarını bir tür sigorta olarak almak zorunda kalacaklar. Gelecekteki potansiyel olarak çok daha büyük maliyet yıllarına kıyasla, bugün küçük bir maliyet bir riskten korunma olarak ödenebilir. Diğer egemen ulus devletlerin 2022’de Bitcoin satın aldığını ve hatta bir Merkez Bankası’nın satın aldığını gördüğümüzde şaşırmayacağız.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.