Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Fırsat Sunuyor!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Fırsat Sunuyor!

Altcoin Daily’nin popüler analisti, Mart 2022’de büyük dönüm noktalarıyla karşı karşıya olan Bitcoin’i (BTC) analiz ediyor ve yatırımcılarına fırsatlar sunduğunu söylediği 2 altcoin projesini paylaşıyor. Analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

Lider kripto Bitcoin (BTC)

Listede bahsedilecek ilk kripto para Bitcoin. Analiste göre, bu efsane kripto para altın bir satın alma bölgesine giriyor. Analist, Bitcoin’in gelecekteki arz şokunun, Bitcoin ve tüm endüstri üzerinde büyük ölçüde boğa pozisyonunda olduğunu söylüyor.

Analist, likit olmayan Bitcoin arzı artı azalan likit arzın, talebi karşılamak için daha az kripto paraya eşit olduğunu ve bu durumun, likit olmayan arzı artırarak, likit arzını azalttığını belirtiyor. Sonuç olarak analiste göre, dolar-maliyet ortalaması için ideal bir “altın alım bölgesine” girdiğini görebiliriz ve bu yüzden bu büyük bir fırsat sunuyor.

İlk altcoin projesi Fantom (FTM)

Büyük bir dönüm noktasına sahip olacak ilk altcoin ise Fantom (FTM). Fantom, kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformu.

Analiste göre, Fantom, %45 düzeltmeden sonra ‘satın al’ sinyalini yanıp sönüyor. Analist, Fantom’un düşüş trendinin, potansiyel olarak bitmek üzere olduğunu ve boğa dürtüsüne yol açıyor olabileceğini belirtiyor. Analist, altcoin’de 675 yeni adres oluşturulduğunu ve bunun, kısa bir yılda neredeyse %6000’lik bir günlük artış anlamına geldiğini ifade ediyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.