Milyarder Yatırımcı: Bu Kripto Parayı Al ve Satmayı Unut!

Milyarder Yatırımcı: Bu Kripto Parayı Al ve Satmayı Unut!

Meksika’nın üçüncü en zengin insanı Ricardo Salinas Pliego, yatırımcılara Bitcoin satın almalarını, fiyat düşükken satın eklemeye devam etmelerini ve satma endişesi duymadan kripto yatırımlarını unutmayı tavsiye ediyor.

Milyarder Ricardo Salinas Pliego’dan kripto yatırımı tavsiyesi

Meksika’nın üçüncü en zengin milyarderi Ricardo Salinas Pliego, Cumartesi günü yatırımcılarına Bitcoin tavsiyesinde bulundu. Salinas, telekomünikasyon, medya, finans ve bireysel sektörlerinde faaliyet gösteren bir holding olan Grupo Salinas’ın kurucusu ve başkanı. Forbes’un milyarderler listesine göre serveti şu anda 13 milyar dolardan fazla. Milyarder, Twitter takipçilerini Cumartesi günü fiyat hala ucuzken Bitcoin satın almaya ve satın almaya devam etmeye şu tweet’le çağırdı:

Önce Bitcoin satın almalısınız (ve fiyat düşükken bunu yapmaya devam edin), ardından BTC’nizi tutmalı ve satmaktan kaçınmalısınız… İnanın bana daha sonra teşekkür edeceksiniz.

Geçen yılın Kasım ayındaki ATH seviyesinden bu yana Bitcoin, değerinin %40’ından fazlasını kaybetti. Nasdaq listesinde yer alan bir şirket olan Microstrategy, ABD Senatörü Ted Cruz ve El Salvador hükümeti, düşüşü satın alanlar arasında yer alıyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.