Milyarder: Paramın Yüzde 60’ını Bu Kripto Paraya Park Ettim!

Milyarder: Paramın Yüzde 60’ını Bu Kripto Paraya Park Ettim!

Yıllar içinde servetini artıran Meksika’nın en zengin üçüncü adamı olan Ricardo Salinas kripto para portföyünü açıkladı. Salinas likit yatırım portföyünün yüzde 60’ının lider kripto para Bitcoin’de olduğunu ifade etti.

Ünlü milyarder: portföyümde büyük oranda Bitcoin var

Bloomberg’e göre 12,8 milyar dolarlık net servetiyle Meksika’nın en zengin üçüncü ve dünyanın en zengin 154. adamı olan Ricardo Salinas Miami Bitcoin 2022 konferansında, herhangi bir tahvil sahibi olmadığını, bunun yerine çoğunlukla Bitcoin’e yatırım yapmayı tercih ettiğini söyledi. Salinas kripto para birimine ve diğer yatırımlarına ilişkin şunları belirtiyor:

Kesinlikle hiçbir bonom yok. Likit portföyüm var – Bitcoin ve Bitcoin hisse senetlerinde yüzde 60’ım ve ardından petrol ve gaz ve altın madencileri gibi sabit varlık stoklarında yüzde 40’ım var.

Ev aletleri ve elektronik ürünleri markası Grupo Elektra’nın başkanı olan Salinas, uzun zamandır bir lider kripto para Bitcoin’e olan hayranlığıyla biliniyor. Ünlü milyarder, Ekim 2020’de Twitter’da ekonomist Saifedean Ammous’un “Bitcoin Standardı” da dahil olmak üzere bir dizi kitap önerisi yayınladı.

I want to thank @TheBitcoinConf for giving me the opportunity to speak about “what’s next”, it was a pleasure to meet you all 😌.“Please… don’t put your future in government’s hands, you and I know how does that always ends, stay away from #FIAT money, invest in #btc” pic.twitter.com/sjVvbbZKcY

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.