Milyarder, Nelere Yatırım Yaptığını ve Altcoin Sepetini Paylaştı!

Milyarder, Nelere Yatırım Yaptığını ve Altcoin Sepetini Paylaştı!

Ünlü milyarder Mark Cuban, portföyünün büyük bir kısmını altcoin projelerine ayrıldığını paylaştı. Yakın tarihli The Problem With Jon Stewart katılımında, yatırım yapmak istediği bir sektörün ayrıntılara da yer verdi.

Mark Cuban, yatırımlarının %80′inin altcoin projeleriyle ilgili olduğunu söylüyor

Mark Cuban, The Problem With Jon Stewart podcast’e katılımında Shark Tank dışında yatırımlarının çoğunun kripto paralarda olduğunu söyledi. Milyarder yatırımcı, açık sözlü bir kripto para destekçisi ve kriptonun gelecekte önemli değişikliklere yol açacağına inanıyor. Podcast’in bir bölümünde, kriptoyu internetin ilk günleriyle karşılaştırarak, geleneksel şirketlerin çalışma şeklini bozma potansiyellerinden bahsediyor:

Şu anda yaptığım yatırımlar geleneksel işlerde değil. Shark Tank dışında yaptığım yatırımların %80’i kripto para birimleri içinde ve çevresinde. Gelecekte, bankacılık değişecek, sigorta değişecek, kitap endüstrisi değişecek.

Cuban için güçlü olan, kriptonun belirli yönleriyle mümkün kılınan merkezi olmayan karar verme fikri.

Cuban, Blockchain ve dApp’ler üzerinde bir dizi talimatı yerine getiren kod koleksiyonları olan akıllı sözleşmeler konusunda da iyimser. Bununla birlikte, bu olumlu görünüm, akıllı sözleşmelere olan inancı hakkında sürekli olarak açık sözlü olan Cuban’dan özellikle şaşırtıcı değil. Cuban’ın çeşitli altcoin projelerinden, NFT’lerden ve birçok Blockchain şirketindeki yatırımlardan oluşan bir kripto para portföyü ile kripto alanında hevesli bir yatırımcı olduğu biliniyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.