Milyarder: Bitcoin Düşecek! Altın ise Bu Seviyeleri Kıracak

Milyarder: Bitcoin Düşecek! Altın ise Bu Seviyeleri Kıracak

Ünlü bir Bitcoin eleştirmeni ve karşıtı olan Peter Schiff, Twitter’dan altının yakında yükseleceğini ve lider kriptonun kısa vadeli yükselişinin sona ereceğini söyleyerek, bunun olası nedenlerini açıklıyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

“Altın sıçrayacak, Bitcoin (BTC)’nin ölü kedi sıçraması yakında sona erecek”

İlk önce belirmek gerekiyor ki bu tür açıklamalar, SchiffGold kurucusunun ‘Bitcoin’in sonu yakın’ tahminlerinin ilki değil. “Altın kurdu” olarak da tanınan milyarder yatırımcı, tweetinde ham petrol fiyatının 106 dolar seviyesine yükseldiğini hatırlatıyor ve bundan sonra 140 dolara çıkmasını beklediğini söylüyor. Peter Schiff’e göre altın, yükselen bir sonraki varlık olacak.

Altın kurdu, sarı metalin mevcut 1.924 dolar fiyat seviyesinden 1.950 dolara yükseleceğini ve 2.000 doları geçer geçmez de tüm zamanların en yüksek seviyesinin ufukta olduğunu belirtiyor. Daha sonra Peter Schiff, borsadaki ölü kedi sıçramasının ve Bitcoin (BTC)’deki yükselişin sona ereceğini tahmin ediyor:

Petrol fiyatı 106 doları aştığı için çıkış yaptı. 140 dolara kadar açık bir şekilde seyrediyor. Altın muhtemelen sırada. Fiyat 1.950 doları aştığında, tüm zamanların yeni bir rekorunu kırmak için 2.000 doları aşacağını düşünüyorum. Ayrıca para kaybeden hisse senetlerindeki ölü kedi sıçraması gibi görünüyor ve Bitcoin bitti!

#Oil has broken out as its price tops $106. It's clear sailing up to $140. #Gold is likely next. Once the price tops $1,950 I think it will blast though $2,000 to hit a new all-time record high. It also looks like the dead-cat bounce in money-losing #stocks and #Bitcoin is over!

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.