MEXC ile Özel Röportaj: Bitcoin, SHIB Öngörüsü, Altcoin Sepeti ve Daha Fazlası…

MEXC ile Özel Röportaj: Bitcoin, SHIB Öngörüsü, Altcoin Sepeti ve Daha Fazlası…

Kripto para borsaları, fintech alanında göz ardı edilemeyecek yenilikçi bir güç. Şu anda, dünyadaki kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 1,2 trilyon dolara ulaşmış durumda. Kripto para birimi ticaret platformu MEXC sadece piyasaya likidite sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Blockchain’in değerini de pekiştirdiğini belirtiyor. Web3’ün zamanı geldiğinde, Web2’den gelen kullanıcılar; Web3’ün altyapısı haline gelen projenin, Bitcoin ve altcoin borsa platformunda değer madenciliği ve işlem yapma projesi olduğunu görebilecekler. Peki, küresel operasyonlarda başarılı kripto para borsalarından biri olan MEXC Global nasıl Asya pazarında ilk 3’e girebildi ve Türkiye pazarında popüler altcoin ticaret platformlarından biri haline geldi?

MEXC Türkiye CEO’su ile röportaj: Bitcoin, altcoin, SHIB ve daha fazlası…

MEXC Global’in Türkiye CEO’su Kevin’ı röportaj için davet ettik. Kevin – MEXC Türkiye departmanının CEO’su, 2018’de Blockchain sektöre giriş yaptı. Birazdan okuyacağınız röportajda, yalnızca MEXC’nin kullanıcı hizmetine neden büyük önem verdiğine dair bir fikir edinmekle kalmayıp, aynı zamanda kripto para birimi sektörü hakkında bazı bilgiler de edinebileceksiniz.

Soru 1: MEXC nedir? Borsanızı ve neden böyle bir platforma ihtiyacımız olduğunu bize anlatır mısınız? MEXC’yi özel yapan nedir?

MEXC; spot, kaldıraç, ETF ve sözleşme ticaretinin yanı sıra stake ve diğer ürün ve hizmetleri sağlayan, dünyanın önde gelen tek durak hizmet platformudur. MEXC, en fazla çevrim içi varlığa, eksiksiz kategorilere ve yüksek hıza sahip ticaret platformudur. Aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçları tarafından yönlendirilen bir platformdur. MEXC’de varlık listeleme ve ürün önerileri hakkındaki sorularınıza yalnızca resmi müşteri hizmetleri kanalı aracılığıyla geri bildirim sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda topluluğumuz aracılığıyla listeleme önerileri ve ürün geri bildirimleri sağlayabilirsiniz.

Soru 2: MEXC’deki kripto para listelemeleri ne sıklıkta gerçekleştiriliyor? Varlıkların performansı nasıl?

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.