Meme ve Metaverse Coin Analizi: Bu 9 Altcoin Zıpladı!

10 Şubat’ta, ABD’den gelen enflasyon verileri sonrası kripto para piyasasında %5’lik kayıplara yol açan satışlar görüldü. Bitcoin fiyatı neredeyse 1.800 dolar kaybederek 43 bin dolar bölgesinden alıcılarla tekrar yükselişe geçti. Bugün, piyasa geneli son 24 saatlik kayıpları %5 civarında tutarken, bazı metaverse coin ve meme coin’lerin patladığını görüyoruz. Günün yeşil tahta liderlerini ve yükselişi tetikleyen duyuruları Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Bu 3 metaverse coin çift haneli kazançlara ulaştı

Metaverse coin piyasasında %20’lik performansıyla Museum of Crypto Art (MOCA) ile sırada. DEX platformu Quickswap’da listelenen MOCA’ya dair CoinMarketCap ve Coingecko herhangi bir veri bulunmuyor. Museum of Crypto Art, 10 Şubat’ta bir NFT koleksiyonunu açık arttırmaya çıkardı. Resmi Twitter duyurusu:

Bugün, %14 ile ikinci sıraya yerleşen MARS4 (MARS4), mars temalı bir sanal dünya inşa ediyor. Aynı zamanda, NFT ödülleri kazanılabileceği bir metaverse coin ve oyna-kazan ekosistemi sunuyor. Proje dair en son gelişmelerde metaverse oyununu tanıtmak üzere Twitch üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirildi. Bunun dışında MARS4’ın uzay temalı gemi tasarımları yayınlanıyor ve Discord ve Twitter üzerinden yüksek etkileşimli bir topluluğa sahip.

Today is the Ask Me Anything day on #Mars4!🚀Join the live AMA with Nick on Twitch in three hours👉 https://t.co/4JAeMeNGUOBe there at 2 PM UTC and have a great time!Nick will talk about the buildings in the #game and show some sneak peeks too! How excited are you? 🤩#P2E pic.twitter.com/M7IDFE3Wge

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.