LUNA, Bitcoin ve Solana Tahmini: Bu Seviyeler Geliyor!

Kripto analisti Filip L’ye göre yıkılan imaj ve yatırımcıların güvenini kaybetmesiyle LUNA için bir geri dönüş pek olası görünmüyor. Analist, düşüş unsurları boğalardan daha ağır bastığından BTC fiyatının daha da aşağı kayabileceğini belirtiyor. Analiste göre Solana fiyatı, düşüş trendi henüz dibe vurmadığı için SOL’un sürücü koltuğunda ayılar bulunuyor. Filip L’nin LUNA, BTC ve SOL analizlerini kendi anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık.

“LUNA yakında unutulacak”

Kriptoks.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere Terra (LUNA) fiyatı bir kripto para birimi zombisine dönüştü. Fiyat hareketi, bağlı kuruluşu ve stablecoin UST’den yayılma etkisindeki keskin düşüşün ardından kalp atışı veya hayati işaretler göstermiyor.

Terra ile ABD doları arasındaki sabitleyici kırıldıktan sonra LUNA fiyatı bir kuruşluk hisse senedinin değerinin bile altına düştü. Birkaç görüşmede, şirketin hangi varlıkları elinde tuttuğu ve gerçek değere ulaşması için satın aldığı hakkında herhangi bir yorum veya ayrıntı verilmedi. Bu, düzenlenmedikleri ve dolayısıyla herhangi bir merkez bankası tarafından desteklenmedikleri için 180 milyar dolarlık altcoin endüstrisinin tamamını riske atıyor.

Alt-uzaydaki kısa varlığıyla, LUNA muhtemelen kripto para birimlerinin küresel piyasalardaki sıkıntılardan ve hareketlerden kurtulmak için uygulanan bir dizi düzenleme gerçeğine katkıda bulunacak.

“BTC fiyatı, geri dönüş öncesi aşağı yönlü kaymanın zirvesinde”

Bitcoin (BTC) fiyatı, işlem haftasının açılışında 31.321,98 dolar seviyesinde kesin bir ret ortaya çıktığından aşağı yönlü kaymanın zirvesinde. Hemen üstündeki dağıtım bölgesi ve aşağıdaki kırılma ile, ayılar sürücü koltuğunda olduğu için Bitcoin fiyatı daha fazla değer kaybedecek şekilde ayarlandı. Ancak bir geri dönüş her zaman ihtimal dahilinde ve kesinlikle daha düşük seviyelerde. BTC fiyatı, boğalar için yeni bir dağıtım alanı olarak 19.036 dolar ile 16.020 dolar arasında tanımlanmış bir bölgeye kayabilir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.