Lider Trader: Bitcoin Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olacak!

Lider Trader: Bitcoin Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olacak!

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in parabolik iyileşme yolunda olduğunu söyledi. Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, BTC’nin ne zaman 60.000 dolar seviyesini yeniden yakalayıp tüm zamanların en yüksek seviyelerine koşmaya devam edebileceğini belirlemek için Bitcoin (BTC) çizelgelerini araştırıyor. Ayrıntılar Kriptoks.com’da.

Bitcoin ne zaman 60 bini zorlayacak?

Yeni bir strateji oturumunda Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine BTC’nin son zamanlardaki aşağı yönlü baskıya dayanma ve 40.000 doları geri kazanma yeteneğinin iyi bir işaret olduğunu söylüyor. Analist, “Alıcıların geldiği, sipariş defterini artırdığı, Bitcoin’in fiyatını 30.000 doların ortasındaki bu düşük sınırlı öfkeden yaklaşık 39-40.000 dolara çıkaran fiyatlarda tutarlı bir güven görüyoruz” ifadelerini kullanıyor. BTC, daha yüksek düşük kurulumları yükselişe geçirmeye devam ederken, Merten, Bitcoin’in bir sonraki durağının, Bitcoin’in geçen yıl iki kez dokunduğu 60.000 dolar seviyesini yeniden test etmek olabileceğini tahmin ediyor. Analist şöyle diyor:

Üçüncü bir yeniden deneme için yörüngeyi hazırlıyor gibi görünüyor…Üçüncü kez, bu genel aralığı 60.000 dolar ortası civarında bir kez daha test etmemiz ve sonunda Bitcoin için tamamen tırmanıp parabolik bir fiyat elde edebilmek için teknik kuruluma sahip olmamız Bitcoin için güç kaynağı olabilir. Bu yılın sonuna kadar 150.000 ila 200.000 dolar civarında bir yerde.

Yeni ATH mümkün mü?

Yazım sırasında, Bitcoin %14’ün üzerinde arttı ve 43.000 doların üzerinde işlem görüyordu. Hisse senedi piyasalarına devam eden analist, BTC‘nin 60.000 dolara dönüşü için iyiye işaret eden işaretler de gösterdiklerini söylüyor. Konu hakkında analistin görüşleri şöyle:

Geçen gün gördüğümüz toparlanma, önceki kapanışa göre %3,36’nın üzerinde bir hareketti. Diplerden hesaba katarsanız, %7’nin üzerinde bir hareketten bahsediyoruz. Satın alabileceğiniz ticarete konu ETF olan Nasdaq‘ın geniş bir ölçümü olan, hisse başına 318 dolardan 345 dolara çıktı. Neredeyse %10’luk bir ralliye karşı baskı yapan endeks için büyük bir hareket. Bu inanılmaz bir şey.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.